Konya Parkur Hazırlık Kursu

Konya Parkur Hazırlık Kursu

Konyadaki Şubemiz İçin

Konya ‘nın En İyi Hazırlık Kursu İçin Arayabilirsiniz . 0552 936 67 68

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

Konya Parkur Hazırlık Kursu

Beden eğitimi alanında ilerlemek isteyip, BESYO okumak isteyenler, çeşitli sınavlara tabi tutulurlar. Bu sınavlardan birisi ise BESYO tarafından düzenlenen parkur aşamasıdır. Öğrencilerin genellikle pek dikkat etmedikleri ancak son zamanlarda büyük önem kazanan bu parkuru geçmek için vücudun belli bir hazırlık aşamasından geçmiş olması gerekiyor. Bu hazırlık genelde BESYO üzerine hazırlık kursu veren firmalar aracılığıyla gerçekleştirilebiliyor.

Bizler de Konya BESYO parkur olarak, bu parkur sınavına katılacak olan öğrencilere profesyonel bir kurs eğitimi sağlıyoruz. Öğrencilerin bize katılmaları halinde, profesyonel antrenörlerden eğitim alma şansına sahip olabiliyorlar. Bu durumda öğrenci profesyonel anlamda kendisini BESYO parkur sınav aşamasına hazırlamış oluyor.

Konya POMEM Parkur Hazırlı Kurslarımız

Polis olmanın ilk adımı yazılı sınavı geçmektir. Çok sayıda insanın hayalini kurduğu POMEM’e giriş yapabilmek için bu sınav geçildikten sonra, fiziksel mülakata katılmak gerekiyor. Fiziksel mülakat polis olmak için son bir adım olarak belirlenmiş durumda. Bu yüzden buradan elenmemek ve mülakatı geçmek çok önemli oluyor. Ancak mülakatı zorlanmadan geçebilmenin de belli gereklilikleri var. Bunlardan birincisi, yapılan mülakatın öncesinde çalışıp hazırlık yapmaktır.

Sizde POMEM parkur sınavını rahatça geçebilmek adına hazırlık olan Konya POMEM parkur kursumuza katılabilir, hazırlık aşamasını en iyi şekilde çalışabilirsiniz. Üstelik kursumuzda yer alan profesyonel antrenörler eşliğinde yapacağınız antrenmanlar, parkuru tanımanıza ve fiziksel olarak diğer katılımcılardan üstün olmanıza fayda sağlayacaktır.

Konya PÖH Parkur Hazırlık Kursu

Konya ilinden PÖH olmak isteyen öğrenciler, hazırlık kursumuza başvurarak kaliteli bir hazırlık döneminden geçebilirler. Konya PÖH parkur hazırlık kursumuz, alanında başarılı olmuş uzman eğitmenlerle sizlere eğitim sağlamaktadır. Kursa katılan öğrencilerimiz PÖH tarafından düzenlenen zorlu parkur sisteminin öğrenebilmenin yanında, burada gerekli tüm hazırlık çalışmalarını da yapabiliyorlar. Üstelik bu çalışmalarda eğitmenlerimiz de bulunduğundan oldukça verimli geçtiğini söyleyebiliriz.

PÖH hazırlık kursuna katılan öğrencilerimizin gerçek parkurda başarılı olacaklarının garantisini veriyoruz. Kursta her türlü çalışma sergilendiğinden en iyi şekilde hazırlıklar gerçekleştiriliyor. Sizler de uzun yıllardır bu alanda hizmetler veren ve çok başarılı eğitmenlere sahip olan kurumsal kursumuzdan destek almak istiyorsanız hemen bizi arayarak talebinizi iletebilirsiniz.

Konya Bekçi Parkur Kursu Hizmetimiz

Tüm Türkiye’de bekçi olmak isteyen öğrencilerin sayısı oldukça fazladır. Bu talebin bu kadar yüksek olması, eleme sınavlarının gerçekleştirilmesine yol açıyor. Eleme sınavlarından ilki yazılı sınav iken ikincisi, parkur mülakat sistemidir. İlkinden başarılı olan kişiler, parkura giriş yapabiliyorlar. Parkurda sınavı başarıyla tamamlamak için yapılması gereken her görevi zamanında yerinde getirmek olacak.

Peki, bu parkuru başarıyla nasıl geçerim diye soruyor musunuz? Şöyle açıklayalım. Konya Bekçi Parkur hazırlık kursumuz, size bu parkuru zamanında bitirebilmek için fırsat sunuyor. Kursa katılarak çoğu genç insanın hayali olan Bekçiliğe bir adım daha yakınlaşabilir, geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Kurs hakkında gereken tüm detayları sitemizin destek hatlarından alabilirsiniz.

Konya PMYO Parkur Kursu Hizmetimiz

PMYO, yazılı ve fiziksel mülakatlar ile öğrenci alımı yapan bir polislik kurumudur. Her iki adımı da başarı ile gerçekleştiren kişiler, bu okula girerek iki yıl boyunca eğitimlerini alabiliyorlar. Bu eğitimden sonra ise genç öğrenciler hayalleri olan polislik mesleğine giriş yapabiliyorlar. Ancak şu iyi bilinmelidir ki PMYO’ya girişin ikinci ayağı olan parkur sistemine mutlaka çalışmalısınız.

İşte sizlere Konya PMYO parkur kursu sunarak bu hazırlık aşamalarında detaylarına kadar yanınızda duruyoruz. Kursumuza katılırsanız, Polis Meslek Yüksek Okuluna birkaç adım daha yaklaşabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız. Hayalinizi parkur hazırlık kursumuza katılarak gerçekleştirebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.