Ardahan Parkur Hazırlık Kursu

Ardahan Parkur Hazırlık Kursu

Ardahandaki Şubemizi Aramadan Kursa Kayıt Yapmayınız…

Ardahan‘ın Başarılı Hazırlık Kursu İçin Arayabilirsiniz . 0546 770 00 21

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

PMYO parkur gelişim ve çok aşamalı birçok eğitim bir arada toplayan mülakat ve çeşitli sınavlara sizleri hazırlayan prensipleri düzgün ve disiplinli çalışma olan sizlere özel hazırlanmış kurs programıdır. Çalışma teknikleri ve çeşitli spor programları ile öğrencilerini zorluk ve dayanıklılık isteyen sınavları hazırlayan Ardahan PMYO parkur kursu size çeşitli aşamalarda büyük destekler sunmaktadır.

Özellikle bu alanda eğitim almış ve 2 yıllık eğitim sonrası sizleri hedeflerinize ulaştıracak ve mesleğinize kolayca ulaşmanızı sağlayacak uzman eğitmenlerimiz ile sizlere bu konuda destek sunmaktayız. Kurslarımız ve kurs saat sizlerin katılımlarına göre çeşitli programlara göre seçimler yapma şansını tanımaktadır. Detaylı bilgi ve gerekli her türlü iletişim için bizlere ulaşmanız yeterli olmaktadır.

Ardahan Bekçi Parkur

Bekçilik son dönemlerde revaçta olan meslekler arasındadır. Polislik ve özel harekat meslekleri gibi çeşitli devlet tarafından kanuni haklarını tanındığı mesleklerden biri haline gelmiştir. Ülkemizde de çok sayıda güvenlik görevlilerine destek sağlanması amacıyla çeşitli kategorilerde ve kademelerde bekçiler alınmaktadır.  Ardahan bekçi parkuru da sizlere bekçilik sınavları için çeşitli engel ve efor aşamalarını hızlı bir şekilde deneyimli eğitmenlerimizle aşmanızı sağlamaktadır. Ardahan bölgesi olarak kurslarımızla adaylarımızı destekliyoruz.

Sizlere verdiğimiz tüm eğitimlerimizde uzman eğitmenlerimiz ile hizmet sunmaktayız. Polislik, bekçilik ve özel güvenlik gibi çeşitli branşlarda eleman alımı yapan sektörlere parkur sınavlarına hazırlayarak yetişmiş ve kalifiye eleman hazırlıyoruz. Bildiğiniz gibi saydığımız bu üç meslek de bedensel ve zihinsel güç isteyen çeviklik ve kuvvet gerektiren mesleklerdir. Bize iletişim bölümünden ulaşmanız yeterli olmaktadır! Sizlere anında dönüş yapılmakta ve kayıt işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Ardahan BESYO Parkur

Katılımcılarımıza uzman eğitmenlerimiz eşliğinde parkur ve fiziksel efor kazanmaları için çeşitli eğitimler vermekteyiz.

BESYO tarafından Ardahan besyo parkur çeşitli bölümlere elemen alımı parkur sınavları ile yapılmaktadır. Çeşitli sektörlere eleman alımını yapan sınavları düzenleyen Besyo parkurları oldukça zorlu ve fazla efor isteyen parkurlarıdır.

Ardahan Pomem Parkur

POMEM parkurda, 12 metre ağırlık taşıma, 5 metre sağlık topu, engel altından üstünden geçmeye ve sıçrama tahtasının beşte birini yukarı aşamaları ve puanlama ve puanlama sonucunda alınan puanın %51’i aşması parkuru tamamlamanız için yeterli olmaktadır. Seçimlerde sizi zorlaya bilmektedir. Polis Akademisi sınavlarında yıllara dayalı olarak bazen parkurlar zorlaştırmakta ve parkur sayıları ve daha yükseltmektedir. Sınav ve mülakat geçen erkek ve bayan adayların süreci daha iyi tamamlamaları için parkurlarımız izlenmekte ve yeni sisteme adapte edilmektedir. Ardahan pomem parkur sizleri değişen tüm parkur hızlarına göre hazırlamakta ve bu konuda gereken tüm parkur eğitimlerini vermektedir.

Ardahan Pöh Parkur

Hayalinizdeki mesleğe ulaşmanızı sağlayan ve sizlere bu yolda destek olan Ardahan pöh parkur sınavlarını başarı ile aşmanızı sağlıyor! Sizleri rakip adayların bir adım önüne geçirecek özel eğitimlerle başarıya ulaştırıyor! Bekçilik, polislik ve polis akademileri için çeşitli evrelerden ve sınavlardan oluşan bir parkurdur. Özel Harekât alımı için çeşitli aşamaların bulunduğu kişisel ve bedensel veriler ve büyük önem taşımaktadır.

Erkek polis özel harekatçılar alımında 42 saniyede 100 puan olan 50 saniyede 60 puan olan, kadın Özel Harekat alımlarında parkurda bazı değişiklikler yapıldı. Saniye sınırı 40’a çekildi artık parkuru açmak için daha eforlu daha dinç ve daha sağlıklı olmanız gerekmektedir. Ardahan parkur olarak sizleri bu yenilenmiş ve zorlu etaplara çok hızlı bir şekilde hazırlıyoruz bu parkurları başarı ile geçip istediğiniz ve Hayalinizdeki mesleğe ulaşmanızı sağlıyoruz. Ardahan Pöh parkur olarak hızınızı artırmanız için sizleri davet ediyoruz!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.