İstanbul Pendik Parkur Hazırlık Kursu

İstanbul Pendik Parkur Hazırlık Kursu

İstanbul Pendikteki Şubemizi Aramadan Kursa Yazılmayın …

İletişim 0546 770 00 21 

 

POMEM kursları, Polis Okullarına hazırlık yapmak isteyen öğrenciler için kurulmuştur. Uzman ve profesyonel eğiticiler öncülüğünde öğrencilere mülakat eğitimleri verilmekte ve bu şekilde öğrenciler POMEM sınavlarına hazırlamaktadır.

İstanbul Pendik POMEM Kursu, POMEM sınavları için hazırlık evresinde öğrencilerin en etkin şekilde yetiştirilmesini hedefleyen bir hazırlık kursudur. Alanında uzman eğiticiler eşliğinde öğrencilerini yetiştiren kurs, bugüne kadar POMEM sınavlarına hazırlanan birçok öğrenci sınavlarda üstün başarı göstermiştir.

İstanbul Pendik POMEM Kursu, POMEM mülakatlarında öğrencilerin sportif yeteneklerinin ölçüldüğü parkurların aynısını hazırlamaktadır. Sınav mülakatlarında oluşturulan bu parkur ile öğrenciler gerçek bir mülakat ortamında hazırlanma imkanı bulabiliyorlar.

Böylece parkurun tüm püf noktaları en iyi şekilde öğreniliyor. Uzman eğiticilerin teknik bilgi ve donanımından faydalanarak parkurların başarılı şekilde geçilmesi için lazım olacak olan tüm teknik bilgi elde edilebiliyor.

BESYO KURSU

BESYO kursu olarak da faaliyet gösteren Parkur Eğitmenim hazırlık kursu, Beden Eğitimi ve Öğretmenliği Sınavlarına en iyi şekilde öğrenci hazırlıyor. İstanbul Pendik BESYO Kursu, İstanbul’da bu BESYO sınavını düzenleyen üniversitelerin tamamına öğrenci yetiştirmektedir.

Öğrenciler İstanbul’da bulunan üniversitelerden hangisinin BESYO sınavına gireceğine karar verdikten ve müracaatını yaptıktan sonra hazırlık kursunda bu tercihini bildirmektedir. Üniversite tercihlerine göre gruplara ayrılan öğrenciler, bu gruplarda sınava girecekleri üniversitenin mülakat parkurunda sınavlara hazırlanmaktadırlar.

 www.parkuregitmenim.com adresine giriş yaparak hazırlık kursunun hizmet detaylarını daha detaylı inceleyebilirsiniz. Hazırlık kursu ile irtibata geçerek kayıt yapabilir ve siz de sınavlarda üstün başarı gösterebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Gülsüm dedi ki:

    Fiyati öğrenebilir miyim? İstanbul Anadolu yakası için