Zonguldak Parkur Hazırlık Kursu

Zonguldak Parkur Hazırlık Kursu

Zonguldaktaki Şubemizi Aramadan Kursa Kayıt Yapmayınız…

Zonguldaktaki Başarılı Parkur Hazırlık Kursumuz … 0546 770 00 21

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

Günümüzde bazı meslek grupları için bedensel ve fiziksel yeterlilik gereklidir. Bu meslek gruplarında eğitim ve çalışma imkanı için bazı sınavları başarıyla geçmek gereklidir. Bunlar sadece bilgiye dayalı sınavlar değildir. Fiziksel olarak hız ve yeterliliğin ölçüldüğü parkurlarda da yeterli puanı toplamak gerekir.

Beden Eğitimi (BESYO) Sınavlarına Hazırlık

Beden Eğitimi fakülteleri kendi öğrencilerini seçme sınavlarını parkurlar halindeki ölçüm sonuçlarına göre yapmaktadır. Parkurlar farklı aşamalardan oluşmaktadır. Bedensel yeteneklerin ölçümlenmesi amaçlanan parkurlarda fakülteye göre farklı şekillerde düzenlenebilmektedir. Temel mantıkları aynı olsa da bazı küçük değişiklikler gösterebilmektedir. Bu parkurların hazırlanılmadan yeterli puanla geçilebilmesi ise zordur.

Üniversite tercihlerinde son yılların popüler seçimi olarak Beden Eğitimi Fakülteleri yer almaktadır. Bu da zorlu parkurların aşılmasını gerektirmektedir. Her üniversite kendi bünyesinde fiziksel yeterliliklerini ölçerek öğrenci seçimi yapmaktadır. Bu parkurda yeterli derece alabilenler Beden Eğitimi bölümlerine girebilmektedir.

Düzenlenen hazırlık kurslarına katılım sağlayarak ön alıştırmalar yapılmalıdır. Sınav alanında uygulanacak parkurların kurularak defalarca denemeler yapılmaktadır. Bu şekilde sınav alanının hızlı ve hatasız şekilde geçilebilmesi için eğitim verilmektedir. Beden Eğitimi Fakültelerine ait bölümleri hedefleyenlerin Zonguldak besyo parkur kursları en büyük yardımcısı olmaya devam etmektedir. Öğrencilerin dayanıklılık için yeterli şekilde kondisyon geliştirmesi hedeflenir. Örnek parkurlar ile eğitimleri verilmektedir. Bu sayede hız kazanan eğitimli öğrenciler hatasız şekilde parkuru sonuçlandırmaktadır.

Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) Parkur Hazırlık

Büyük güç gerektiren parkuru önde bitirmek için mutlaka öncesinde hazırlık yapılmalıdır. Hazırlıkta ilk yapılacak parkur için yeterli efor sağlanmalıdır Kondisyonu arttırmaya yönelik eğitimlerin sonunda parkurun uygulanması gereklidir. Birçok kez parkuru tekrar etmek hızlı olmayı sağlamaktadır. Parkur deneyimi ile diğer adayların önüne geçmek kolaylaşmaktadır. Deneyimli kadrosu ile Zonguldak pmyo parkur eğitimleri sayesinde başarıyı yakalamanız sağlanmaktadır. Disiplinli eğitimciler ile verilen dayanıklılık ve parkur eğitimleri ile parkuru hızı bir şekilde bitirmek hedeflenmektedir.

Polis Adayları (POMEM_PÖH) Parkur Hazırlığı

Polislik güç ve kondisyon gerektiren bir meslek olması dolayısıyla dayanıklılık parkuru ile alım yapılmaktadır. Farklı aşamalardaki parkurun yeterli seviyede geçilebilmesi için büyük bir efor gereklidir. Deneyimli antrenörlerle Zonguldak pomem parkur gerekli kondisyonun kazanılması sağlanmaktadır. Gereken kondisyona ulaşıldıktan sonra parkur eğitimi verilmektedir. Örnek parkurların kurulumu ile yapılan çalışmalarla sınavı başarılı şekilde geçebilmenin yolları öğretilmektedir.

Özel harekat olarak görev yapmak isteyenleri de zorlu bir sınav parkuru beklemektedir. Özel harekat olabilmenin en önemli adımlarından bir olan pöh parkurunu başarıyla geçmek gereklidir. Hazırlık aşamasında deneyimli antrenörlerle çalışmak gereklidir. Bu konuda Zonguldak pöh parkur eğitim kursları ile yanınızda olmaya devam etmektedir. Uzman eğitimciler ile güç ve efor dayanıklılığı eğitimleri verilmektedir. Sonrasında hatasız parkur bitirme eğitimleri ile hız kazandırılma çalışmaları yapılmaktadır. Amaçlanan hedefe önde ulaşmak için alanında uzman eğitimcilerimizin yardımın almanız yeterli olmaktadır.

Bekçilik Fiziki Yeterlilik Sınavı

Tüm diğer hizmetlerde olduğu gibi bekçi olabilmek içinde fiziki yeterliliğe dayalı parkur sınavında başarılı olmak gerekmektedir. Bu mesleği yapmak isteyenlerin bu parkurda yeterli dereceyi alabilmeleri gerekmektedir. Güç ve kondisyona dayalı olarak düzenlenen zorlu bir parkurdur. Zorlu sınavı Zonguldak bekçi parkur hazırlık kursları ile kolayca geçmeniz hedeflenmektedir. Örnek parkurlarda verilen eğitimlerle zamanında parkurun geçilmesi amaçlanmaktadır. Alanında uzman eğitimcilerle yapılacak sınava yönelik çalışma sağlanmaktadır. Bu şekilde fiziki yeterlilik sınavında yüksek puanla önde bitirmek hedeflenmektedir.

Bir çok meslek dalı için gerekli olan fiziki yeterlilik için gerekli kondisyona ulaşmayı sağlamalıdır. İlk eğitimler bu yönde başlayarak parkur eğitimine doğru yol alınmaktadır. Alanında başarılı olmuş eğitimcilerle çalışma imkanı sunulmaktadır. Her dalda düzenlenen parkurlar farklılık göstermektedir. Hedeflenen sınava yönelik örnek parkurlar kurulmaktadır. Eğitimler sınava ait parkurların örneklerinde tamamlanmaktadır. Yeterli hız ve düşük hata oranına ulaşana kadar eğitim seri şekilde devam etmektedir. Kurs bitiminde parkurlarda başarılı olacak derece ulaşmayı hedefleyen uzman antrenörlerimizle hizmet sunmaktayız.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.