Muğla Parkur Hazırlık Kursu

Muğla Parkur Hazırlık Kursu

Muğladaki Şubemizi Aramadan Kursa Başlamayın..

Muğla ‘nın En İyi Hazırlık Kursu İçin Arayabilirsiniz . 0546 770 00 21

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

Beden Eğitimi Yüksek Okulu okumak niyetindeki öğrenciler, öncelikli olarak üniversite sınavından yeterli puanı almak zorundalar. Her ilin üniversitesi kendi taban puanını belirler. Öğrenciler de puanları hangi üniversitenin giriş şartlarına yetiyorsa orada parkur sınavına girerler. Parkur sınavı, BESYO tarafından belirlenen şartları zamanında geçme kuralına dayanır. Bu şartları yerine getirenler, parkuru başarılı olarak tamamlarlar ve Beden Eğitimi Yüksek Okulu giriş hakkı kazanırlar.

Biz Muğla BESYO parkur eğitim kursu olarak, sizin bu parkurlarda daha kolay başarılı olabilmeniz için varız. Kendi Beden Eğitimi alanında uzmanlaşmış eğitmenlerimiz eşliğinde, sizde parkur tanıtımı, parkur geçme, süre kısaltma şeklinde çok sayıda eğitimler veriyoruz. Sizler de kursumuz sayesinde, BESYO parkurunu zorlanmadan geçiyorsunuz.

Muğla POMEM Parkur Hazırlık Kursumuz

Emniyet Teşkilatının polis memuru ihtiyaçlarını gidermek amacıyla kurulan POMEM, polis olmak isteyenler için en kolay yollardan birisidir. Ne var ki POMEM parkuru, gayret ve çaba gerektirir. Burada çaba göstermeyen pek çok elenir. Yani sınavdan yeterli puanları almış olmasına rağmen, parkuru geçemediği için polis memuru olma hayallerini başka döneme saklar.

Bizler buna engel olmak için kurulduk. Sizin hayaliniz bizim için çok değerli olduğundan Muğla POMEM parkur hazırlık kursunu hizmetinize sunuyoruz. Bize katılırsanız, antrenörler eşliğinde parkur hazırlık eğitimleri alabilirsiniz. Parkur kursumuz sayesinde, siz de POMEM tarafından düzenlenen parkur aşamasını daha kolay ve daha teknik şekilde geçebilirsiniz.

Muğla PÖH Parkur Hazırlık Kursu

PÖH, Polis Özel Harekat Teşkilatına verilen kısa isimdir. Özel olan bu polisler, her an her şeye hazırdırlar. Zorluk derecesi diğer polislik alanlarına göre biraz daha fazla olan PÖH, parkur aşamasında da zorlu görevleri adaylarına verir. Adaylar, zorlu görevleri geçebilmek için yarışırlar. Fakat sizde PÖH parkurlarına gittiğiniz zaman daha önce antrenman yapmayanların, hazırlık kurs yardımı almayanların geride kaldıklarını görebilirsiniz.

Elenenlerden biri olmak istemiyorsanız ve bu parkuru çok basit olarak geçmek istiyorsanız, biz buradayız. Muğla PÖH parkur hazırlık kursumuz, sizin için elinden gelen tüm gayreti göstererek, kazanma şansınızı onlarca kat artırıyor. Hazırlık kursumuza katılıp, PÖH parkuruna katılırsanız, rakiplerinizin olukça önünde başlayacağınızı da belirtmek isteriz.

Muğla Bekçi Parkuru Hazırlık Kurslarımız

Ülkemizde son dönemlerin en popüler mesleklerinden birisi bekçilik olarak öne çıkıyor. Özellikle genç nüfusun yoğun şekilde ilgi gösterdiği bu meslek, önemli bir branş olarak göze çarpıyor. Geçmiş dönemlerde kaldırılan bu meslek, ihtiyaçtan dolayı tekrar getirilmiştir. Ancak bekçilik sanıldığı gibi hemen girilebilen, kolay meslek gurubu içerisinde yer almaz. Özveri ve çalışma gerektirir.

Bekçilik parkuru, polislik parkurlarına göre daha basit olsa bile, taleplerin artmasıyla birlikte parkurlarda çeşitli değişiklikler yapılmıştır. Özellikle uygulamada yapılan farklılıklar, öğrencilerin daha çok zorlanmasına yol açmıştır. Muğla Bekçi parkur hazırlık kursumuz ile size hiçbir şey zor gelmeyecek. Uzmanlarımızdan alacağınız eğitimler sayesinde, rakiplerinize fark atacak, istediğiniz memuriyeti alabileceksiniz. Sizde Türkiye’deki gençler gibi memur olma hayalleriyle yanıp tutuşmak yerine, kazanacaksınız.

Muğla PMYO Parkuruna Hazırlama Kursu

Polis Meslek Yüksek Okulları, her yıl polis adayı alımı yapar. Bu alımlar, üniversite sınavı taban puanlarına ve düzenlenen parkurlara göre şekillenir. Sınavdan yeterli puanları alabilen adaylar parkur aşamasına da girip, Polis Meslek Yüksek Okuluna girmeye çalışır. Ne yazık ki sınavdan iyi puan almak yeterli değildir. Parkuru da istenilen sürede tamamlamak gerekir.

Muğla PMYO parkur hazırlık kurslarımızda bu alada istekli olup, destek ihtiyacı olanlara kaliteli bir eğitim vermektedir. Uzman hocalarımız eşliğinde verilen bu eğitimler, adayın rahatça kazanabilmesi için hazırlanmıştır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.