İstanbul Bahçelievler Parkur Hazırlık Kursu

İstanbul Bahçelievler Parkur Hazırlık Kursu

İstanbul Bahçelievlerdeki Kursumuzu Aramadan Kursa Yazılmayın…

İletişim İçin 0546 770 00 21 

İstanbul Bahçelievler Pomem Kursu

ile sizler de hayallerinize ulaşarak polis olabilirsiniz. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından belirlenen ve müfredat çerçevesinde sınavlar için hazırlanan mülakat parkurları, hazırlık kursumuzda aynıyla oluşturulmaktadır. Kursumuza başvurarak POMEM’e hazırlanan öğrencilerin birçoğu bu sınavları başarılı bir şekilde geçebilmektedir.

Uzman ve alanında yeterli teknik bilgi ve donanım sahibi eğitimcilerimiz bulunmaktadır. Bu eğitimcilerimiz öğrencilerimize ihtiyaç duydukları tüm taktik bilgileri aktarmaktadırlar. Bu sayede parkurların püf noktaları ve zor aşamaları öğrenilerek mülakatlarda bu kısımlara dikkat edilmektedir. Böylece parkurda zorlanmadan sınavlar geçilebilmektedir.

POMEM parkurları teknik bilgi kadar ileri düzeyde bir kondisyon çalışması da gerektirmektedir. Bu nedenle doğru sportif hareketler ile mülakatlara hazırlanmak çok önemlidir. Sınavlardan önce özellikle çalıştırılması gereken vücut kaslarına yönelik olarak çeşitli geliştirici hareketler ve sportif aktiviteler düzenlenerek öğrencilerimiz bu aktiviteleri en iyi şekilde yerine getirecek düzeye ulaştırılırlar.

Besyo Sınavları İçin İdeal Hazırlık Kursu

İstanbul Bahçelievler Besyo Kursu olarak da hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmet anlayışımız BESYO mülakatları içinde kendini göstermektedir. Öğrencilerimizin İstanbul’daki üniversitelerde girmek istedikleri sınavlara hazırlanmalarında onlara büyük ve önemli katkılar sunuyoruz.

Hazırlık kursumuzda İstanbul’daki üniversitelerin parkurlarının aynısı bulunmaktadır. Bu parkurlarda uzman ve alanında yeterli tecrübe ve birikime sahip olan öğretmenler ders vermektedir. Öğrencilerimiz hazırlık kursumuzdan çıktıktan sonra BESYO sınavlarında üstün performans göstermektedirler. Hazırlık kursumuzda eğitim alarak bu sınavları kazanan çok fazla sayıda öğrencimiz vardır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.