Çankırı Parkur Hazırlık Kursu

Çankırı Parkur Hazırlık Kursu

Çankırıdaki Şubemizi Aramadan Kursa Kayıt Yapmayınız…

Çankırı ‘nın En İyi Hazırlık Kursu İçin Arayabilirsiniz . 0546 770 00 21

 

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

BESYO sınavına girip başarılı olmak isteyen öğrencilerin her iki sınava da mutlaka titizlikle hazırlanması gerekir. Özellikle son yıllarda yoğun bir talebin olması nedeniyle oldukça fazla başvuru gerçekleşiyor. Bu başvurular arasından öne çıkmak ve rakipleri geride bırakmak için, yazılı ve parkur sınavları konusunda profesyonel bir çalışma içerisine girilmelidir.

Yazılı sınavın ardından Çankırı besyo parkur için profesyonel bir destek almak istiyorsanız hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kursumuz bünyesinde yer alan uzman eğitmenlerimiz süreci detaylı olarak bilmektedir. O yüzden öncelikle güçlü bir kondisyon çalışması ile beraber daha sonra uygulamalı olarak parkur hakkında çalışmalar yapılmaktadır. Böylece her açıdan sınava hazır hale gelmeniz için profesyonel destek sağlıyoruz.

Çankırı Pomem Parkur

Polis olmak isteyen öğrenciler için parkur sınavı konusunda bilinmesi gereken her konuyu öğretmekteyiz. Özellikle %25’lik gibi önemli bir değere sahip olan Çankırı pomem parkur konusunda en iyi şekilde hazır olabilmeniz için çalışmalar yürütüyoruz. Bu çalışmalar kondisyon ağırlıklı başlarken aynı zamanda teorik ve pratik olarak devam ediyor.

Özellikle parkur konusunda gerekli olan tüm bilgiler detaylı olarak öğretilmekte, daha sonra uygulamalı şekilde çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalar parkur içerisinde bulunan tüm etapları en doğru şekilde geçmek amaçlıdır. Aynı zamanda en kısa süre içerisinde mümkün olan yüksek dereceye alabilmek adına, öğrenciler parkur konusunda hazır hale gelir.

Çankırı Pöh Parkur

Fiziki yeterlilik konusunda en önemli sınavlardan biri polis özel harekat sınavıdır. Kısaltılmış ismiyle PÖH olarak bilinen bu sınav hakkında gerekli olan tüm çalışmalar detaylı şekilde yapılmalıdır. Özellikle diğer parkur sınavlarına göre bu sınavı oranı çok daha yüksek bir katkı sağlıyor. Yazılı sınava %50 gibi önemli bir katkı gerçekleştiren bu sınav konusunda bize güvenebilirsiniz.

Ele aldığımız çalışmalar uzman antrenörlerimiz eşliğinde devam eder. Sürecin başından sonuna kadar çankırı pöh parkur konusunda bize güvenebilirsiniz. Parkur hakkında bilinmesi gereken bütün detaylı bilgileri öncelikle teorik şekilde öğretmekteyiz. Daha sonra özel salonlarımızda yapılan çalışmalar doğrultusunda, parkur etabı detaylı olarak uygulama şekilde gösterilir. Bu sayede yüksek kondisyon ile en kısa süre içerisinde iyi bir derece almanızı sağlarız.

Çankırı Bekçi Parkur

Bekçi olmak istiyorsanız öncelikle yazılı sınavı geçmeli ve ardından parkur bölümüne en iyi puan ile bitirmelisiniz. Buradaki temel amaç sıralamada yüksek noktalara çıkmak ve rakipleri geride bırakmaktır. Bu yüzden Çankırı bekçi parkur konusunda gerekli olan tüm çalışmalara öğrencilerimize profesyonel bir anlayışla sunmaktan memnuniyet duyarız.

Ele aldığımız süreç doğrultusunda öğrencilerimize hem kondisyon yüklemesi gerçekleştiriyor hem de parkuru en iyi şekilde öğretiyoruz. Böylece sınav geldiği zaman herhangi bir tecrübesizlik yaşamadan güvenli şekilde sınavı geçebilirsiniz. Özellikle sizin sınırlarınızı belirleyerek, ne kadar yüksek bir derece alabileceğiniz konusunda çalışmalar sağlıyoruz.

Çankırı Pmyo Parkur

Polis olabilmek için fiziki yeterlilik büyük öneme sahiptir. Belirlenmiş olan ve mutlaka iyi şekilde geçirmesi gereken parkur konusunda, öğrencilerin iyi hazırlanması gerekir. Bu hazırlık için mutlaka profesyonel destek almanın önemi çok büyüktür. Yazılı sınav için bütün bir yıl boyunca hazırlandıktan sonra emeklerin boşa gitmemesi için, bu konuda mutlaka profesyonel destek almaya özen gösterilmelidir.

Bunun bilincinde hareket ederek Çankırı pmyo parkur konusunda sizlere en iyi desteği sağlamaktan memnuniyet duyarız. Öğrencilerin kısa süre içerisinde kendi potansiyelini yakalamalarına olanak tanıyoruz. Bunu gerçekleştirmek adına özel olarak hazırladığımız salonlardaki parkur içerisinde, gönül rahatlığıyla dilediğiniz kadar çalışabilirsiniz. Özel program dahilinde polis meslek yüksek okulunu kazanmak için yapmanız gereken hemen bizimle iletişim kurmaktır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.