Bursa Parkur Hazırlık Kursu

Bursa Parkur Hazırlık Kursu

Bursadaki Şubemizi Aramadan Kursa Kayıt Yapmayın…

Bursa ‘nın En İyi Hazırlık Kursu İçin Arayabilirsiniz . 0546 770 00 21

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

Bursa ilinden BESYO parkurlarına katılacak öğrenciler, kursumuzu tercih edip, daha kolay mülakatı geçebilirler. Bursa BESYO parkur kursumuz, tüm öğrencilerine profesyonel eğitim sunmaktadır. Uzman eğitmenlerle verilen eğitimlerle öğrencilerin BESYO parkuru geçmeleri hedeflenir.

Beden Eğitimi Yüksek Okuluna girmeyi hedefleyen bir kısım öğrenci, yazılı sınavı geçtikten sonra parkuru basit sayarak önemli bir hataya düşer. Fakat BESYO bir fiziksel aşama olan parkurla pek çok öğrenciyi bu mülakatla elemektedir. Gerçekten parkuru geçmeye niyetli olanlar ise yardımcı kurslar alarak basitçe sınavı geçebilmektedirler. Yeterli antrenman sağlama, parkurun tanıtılması, süreyi en iyi şekilde kullanma taktikleri eğitimlerimiz arasında yer alıyor. Kursa giren öğrenciler işte bu alanlarda kendilerini geliştirebiliyorlar.

Bursa POMEM Parkur Kursumuz

POMEM, polis olma hedefi bulunan öğrencileri, çeşitli mülakatlar yoluyla polis yapan bir kurumdur. POMEM’de başarılı olabilmek için yazılı sınavdan sonraki mülakatı mutlaka gereken süre içinde tamamlamak gerekir. Bu sürede parkur tamamlanmadığı zaman, öğrenci parkurda elenmiş olur. Böylece yıl boyu verilen emekte ne yazık ki boşa gitmiş oluyor.

Ancak kursumuzun kuruluş amacı; sizin verdiğiniz emeklerin boşa gitmemesi. Eğer hedefinizde polis olmak varsa ve POMEM’e başvurmayı düşünüyorsanız, mutlaka Bursa POMEM parkur kursumuz yetkilileriyle görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Kursumuzun fiyatları oldukça uygun olduğundan, iç zorlanmadan hedefinize kolaylıkla ulaşmış olacaksınız. Dilerseniz hemen arayıp, kurs fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bursa PÖH Parkur Kursumuz

Polis Özel Harekat, diğer parkurlara göre biraz daha zorlu etaplar üzerine kuruludur. Bu etapları geçebilmek için çok güçlü olmanıza veya mükemmel bir fiziğiniz olmasına ihtiyaç yok. PÖH için vücudunuz gereklilikleri karşılıyorsa ve kursumuza katılırsanız, sizden fizik olarak üstün olanları bile rahatça geçebilir, emeklerinizin karşılığını alırsınız. Bu zorlu parkurdan geçmek için Bursa PÖH parkur eğitiminizi bizden alabilir, başarıyla bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Hemen kurs yetkilisini arayarak, kursa katılım şartlarını öğrenebilir, dilerseniz hemen kaydınızı yapabilirsiniz. PÖH parkur eğitimini veren eğitmenlerimiz, sizleri en iyi şekilde bu parkura hazırlayıp, başarılı olmanız için ellerinden gelen gayreti göstermektedirler. Türkiye’nin en iyi parkur arenasına sahip olan kursumuzla PÖH olmanız hiçte zor değil. Yeter ki siz isteyin!

Bursa Bekçi Parkur Kursumuz

Bekçi olmaya çalışanlar, hedeflerinde bekçilik olan öğrenciler, çeşitli sınav ve mülakatlara hazırlanırlar. Bekçi olabilmek için bir mülakat aşaması da parkurdur. Parkuru geçmek isteyen kişiler mutlaka buna yeterince hazırlık yapmalıdırlar. Aksi durumda, parkuru geçebilmek oldukça güç olabilir. Hatta elenme riski yazılı sınava göre daha yüksektir. Yazılı sınavı geçip parkurda elenmek de ayrıca zordur. Eğer bunun olmasını istemiyorsanız, kursumuzun yetkili kişileriyle görüşerek eğitim içerikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bursa bekçi parkur kursumuz, sizler için özel olarak hazırlanan eğitim içeriklerine sahiptir. Bu eğitimleri sizlere veren kişiler de yıllardır bu alanda hizmet veren uzman öğretmenlerdir. Gerçekten amacınız bekçilik parkurunu kazanıp, geleceğinizi kurtarmaksa hemen kursumuza katılmanızı tavsiye ediyoruz.

Bursa PMYO Parkur Kursumuz

Bursa PMYO, polis adayı alımı yapan bir kurumdur. Hedef kitle öğrencileri; yazılı sınavdan puanları tam olan, fiziksel mülakattan başarılı olmuş olanlardır. Sınavı geçip, parkur mülakatından kalanlar ne yazık ki Polis Meslek Yüksek Okuluna giremezler. Durum böyle olunca yazılı sınavı geçip, mülakattan kalmak gerçekten sıkıntılı olacaktır.

İşte biz bu sıkıntıların yaşanmaması için Bursa PMYO parkur kursu olarak yanınızdayız. Sizde dilerseniz kursumuza katılarak verdiğiniz emeklerin karşılığını alabilirsiniz. Profesyonel kadromuzdan alacağınız eğitimler sayesinde Bursa PMYO parkurlarını kolayca geçme şansına sahip olabilirsiniz. Hemen arayarak bizden tüm bilgiyi alabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.