Yalova Parkur Hazırlık Kursu

Yalova Parkur Hazırlık Kursu

Yalovadaki Şubemiz İçin

Yalova’nın En İyi Hazırlık Kursu İçin Arayabilirsiniz . 0546 770 00 21

 

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

Sportif yeteneklerin ölçüldüğü sınavlara mülakat denilmektedir. Türkiye’de de yapılan bu mülakat uygulaması polislik ve askerlikle ilgili bazı sınavlarda özellikle yapılmaktadır. Bu mülakatlar sayesinde polis ve asker okullarına seçilecek olan kişilerin mesleğe ne kadar uygun oldukları ölçülmektedir.

Bu mülakatlar tamamen profesyonel hazırlıkları gerektiren sınavlardır. İyi bir spor öğretmeni veya koçu liderliğinde hazırlanılması gereken bu mülakatlar, ancak bu sayede başarı ile geçilebilecek nitelikteki sınavlardır. Oldukça zor ve yüksek performans gerektiren bu sınavlarda başarılı olmanın ön şartlarından birisi iyi ve disiplinli bir sportif çalışmadır.

Parkurların bilinmezliği, profesyonel araç ve gereçlerle gerçeğinin taklit edilerek hazırlıkların yapılması zorunluluğu, iyi bir kondisyonla birlikte yeterli düzeyde taktiksel bilgi ve donanımın olması gerekliliği sportif ve bedeni yeteneklerin ölçüldüğü mülakatları içinden çıkılmaz bir labirente dönüştürmektedir.

Parkurlarda istenilen başarı gösterilse bile yeterli derecenin sağlanmaması da mülakatlardan elenmeye neden olmaktadır. Parkurların zorluğu ve yeterli düzeyde derece elde etme gerekliliği parkurların takılmadan geçilmesini de yetersiz kılmaktadır. Çünkü arzu edilen puanın alınmaması ve rakip öğrencilerin gerisinde kalmak sınavları kaybetmek anlamına gelmektedir.

Yalova Hazırlık Kursları

BESYO, POMEM, PÖH, BEKÇİ ve PMYO parkurlarının birebir aynısını kurmuş bir hazırlık kursu ile bu sınavların mülakatlarına hazırlanmak önemli avantajlar sağlamaktadır. İyi bir hazırlık kursunda yapılacak çalışmalar gerçeği ile aynı olan parkurlarda kondisyonu en üst düzeye çıkartmayı da sağlayacaktır. Böylece sınavlarda parkuru tamamlamakla birlikte en iyi derece ile tamamlamak da mümkün olmaktadır.

Yalova hazırlık kurslarımız yukarıda ismini zikrettiğimiz sınavların parkurlarını birebir aynıyla hazırlamakta ve öğrencilerimize çalışmalarında yardımcı olmaktadır. Uzman ve deneyimli spor koçlarımızın öncülüğünde hazırlanan öğrencilerimiz sınavlardan yeterli derecede puan alarak sınavları kazanmakta ve hayatlarını değiştirmektedirler.

Yalova’da faaliyetlerine başlayan firmamız uzun süredir önemli yetenek sınavlarına öğrenci hazırlamaktadır. Özellikle Yalova’dan bu sınavlara girecek olan adaylara yönelik olarak verdiğimiz kurs hizmetleri, Yalova’da yetenek sınavlarını düzenleyen kurumların sınav yönetmeliklerine uygun olarak parkurlarını kurmakta ve öğrencileri bu parkurlarda sınavlara hazırlamaktadır.

Türkiye genelinde bütün öğrencilerimize açık olarak verdiğimiz hazırlık kurs hizmetlerimiz sayesinde bütün öğrencilerimiz sınavlara en iyi şekilde hazırlanmakta ve sınavlarda en iyi sonucu alacak taktiksel bilgi ve tecrübeye kavuşturulmuş olarak kurslarımızdan mezun edilmektedir.

Yalova Besyo Kursu

Yalova BESYO parkur kursu olarak beden eğitimi sınavlarına öğrencilerimizi hazırlıyoruz. Yalova Üniversitesi’nin parkurunun aynısı oluşturularak verdiğimiz kurs hizmetlerinde öğrencilerimiz ihtiyaçları olan sportif hareketler ve kondisyon çalışmalarından sonra bu parkurda hazırlıklarını tamamlayarak sınavlarda iyi sonuçları alabilmektedirler.

Yalova POMEM Kursu

Polislik mesleğine girebilmek için başvurulan bu sınavlarda Yalova POMEM Parkur kursu olarak hizmetlerimizi yüksek kalitede vermeyi sürdürüyoruz. Polis olmak isteyen öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirmeleri için uzman ekibimizle verdiğimiz kurs hizmetlerimiz öğrencilerimizin ihtiyacı olan sportif yetenekleri onlara en iyi şekilde kazandırıyor ve amaçlarına ulaşmalarını sağlıyor.

Yalova PÖH Kursu

Yalova PÖH Parkur Kursu olarak verdiğimiz kurs hizmetleri sayesinde PÖH sınavının zorluğunu öğrencilerimiz başarılı bir şekilde aşmakta ve sınavları kazanmaktadırlar. PÖH adayları arasında yaşanan zorlu eleme sınavlarından sorunsuz olarak geçmek ve PÖH olarak atamanızın yapılmasını istiyorsanız kursumuza başvurmalısınız.

Yalova Bekçi Kursu

Yalova Bekçi Parkur kursu ile bekçilik sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmak sizin elinizde. Gerçeği ile aynısı olarak kurulan parkurumuzda ve bu parkurda ne yapmanız gerektiğini size en iyi şekilde anlatacak hocalarımızla başarıya ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan bilgi ve sportif yeteneğe sahip olmak için kursumuza başvurabilirsiniz.

Yalova PMYO Kursu

Yalova PMYO Parkur kursumuzda polis mesleğine girişte yapılacak olan yetenek sınavlarında öğrencilerimizin zorlanmadan sınavları kazanmasını sağlayacak hizmetleri veriyoruz.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.