POLİS AKADEMİSİ ALIM ŞEKLİ DEĞİŞSİN

POLİS AKADEMİSİ ALIM ŞEKLİ DEĞİŞSİN

Değerli Takipçilerimiz Bugün 2 Yol İzleyeceğiz.

1.Yol : Polis Akademisinin Mail Hesabına Mesajımızı İleteceğiz . Bu metni kopyalayıp mail adresine gönderiyoruz.

Yeni yapılacak olan pomem sistemini istemiyoruz eski düzenin olmasını istiyoruz lütfen bizim sesimizi duyun mağdur Polis Akademisi alımlarında yapılan 21.12.2021 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan değişiklik sonrası başvuru sayısının 10 katı kadar adayın puan sıralamasına göre çağrılması konusunda bu mesleğe gönül vermiş ve tüm hayali bu meslek olan adaylar olarak haksız bir karar olduğunu düşünüyoruz. Şahsen müracaata çağrılma şartının önceki alımda olduğu gibi KPSS ve TYT puanı başvurmak için yeterli olan tüm adaylara açık olmasını talep ediyoruz. Yapılan alımlarda Sözlü Mülakatın önemi %50 olduğu için son karar yine kurulun oluyor.
Bu yüzden bu kutsal mesleğe önceki alımlarda olduğu gibi önceden belirlenen puanı yeten her adayın başvurabilmesini istiyoruz.
Puan sıralamasının nerede duracağını bilemeyeceğimiz için parkur ve sözlü mülakat hazırlığını da doğru bir şekilde yapamayacağız.
Lütfen sesimize kulak verir misiniz ?

mailto:polisakademisi@egm.gov.tr Bu maile tıkla gönder.2.Yol : Tv Haberlerine Sesimizi Duyuracağız . Bu Metni

Polis Akademisi alımlarında yapılan 21.12.2021 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan değişiklik sonrası başvuru sayısının 10 katı kadar adayın puan sıralamasına göre çağrılması konusunda bu mesleğe gönül vermiş ve tüm hayali bu meslek olan adaylar olarak haksız bir karar olduğunu düşünüyoruz. Şahsen müracaata çağrılma şartının önceki alımda olduğu gibi KPSS ve TYT puanı başvurmak için yeterli olan tüm adaylara açık olmasını talep ediyoruz. Yapılan alımlarda Sözlü Mülakatın önemi %50 olduğu için son karar yine kurulun oluyor.
Bu yüzden bu kutsal mesleğe önceki alımlarda olduğu gibi puanı yeten her adayın başvurabilmesini istiyoruz.
Puan sıralamasının nerede duracağını bilemeyeceğimiz için parkur ve sözlü mülakat hazırlığını da doğru bir şekilde yapamayacaz.
Bu konuyla ilgili imza kampanyaları ve etkinlikler düzenledik. Sesimizi daha çok kişiye ve yetkililere duyurmak istiyoruz. Lütfen bu konuya haberinizde yer verip bize yardımcı olur musunuz?

Kopyalayıp Haber Numaralarına Linkinden Numaraları Kayıt Etmeden TIKLAYARAK Whatsaptan Mesajı Gönderiniz .

TGRT Haber whatsapp ihbar hattı numarası :  https://wa.me/905467808080
Haber whatsapp ihbar hattı numarası : https://wa.me/905051881000
A TV whatsapp ihbar hattı numarası :  https://wa.me/905051658888
Kanal D whatsapp ihbar hattı numarası :  https://wa.me/905323491212
Show TV whatsapp ihbar hattı numarası :  https://wa.me/905362669000
Kanal 7 whatsapp ihbar hattı numarası : https://wa.me/905526440707

pomem parkur , pmyo parkur , besyo kursu , msü hazırlık kursu , jandarma parkur

YAZAR BİLGİSİ