Bitlis Parkur Hazırlık Kursu

Bitlis Parkur Hazırlık Kursu

Bitlisteki Şubemizi Aramadan Kursa Kayıt Yapmayınız…

Bitlis ‘in Başarılı Hazırlık Kursu İçin Arayabilirsiniz . 0546 770 00 21

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

Besyo bölümü için yazılı sınavı geçtikten sonra parkur aşaması gelir. Bu aşama için mutlaka titiz bir çalışma ele alınmalı ve sınav tarihine kadar en iyi hale gelinmelidir. Özellikle günümüz rekabetin oldukça yoğun şekilde arttığı günümüzde, rakipleri geride bırakabilmek için profesyonel çalışma sağlanması önemlidir. Daha çok fiziki yeterliliğin önemli olduğu BESYO sınavı konusunda, parkur belli başlı aşamaları sahiptir.

Bu aşamaları en iyi şekilde bilen uzman eğitmenlerimiz eşliğinde, Bitlis besyo parkur eğitimini kurumsal hizmet anlayışı ile elde edebilirsiniz. Parkur hakkında bilinmesi gereken tüm unsurları öğrencilere detaylı şekilde aktarmaktayız. Kondisyon yüklemesi ile beraber daha sonra parkur hakkında uygulamalı şekilde destek elde etmeniz mümkün.

Bitlis Pomem Parkur

Polis mesleğini icra etmek ve iyi bir kariyer sahibi olabilmek için, Bitlis pomem parkur aşamasını yüksek bir puanla geçmeniz gerekmektedir. Günümüzde en az yazılı sınav kadar büyük bir öneme sahip hale gelen bu parkur konusunda, uzman kadromuz süreci en iyi şekilde destekliyor.

%25 gibi önemli bir katkı ile beraber yazılı sınav üzerinden ortalama adına puanlama noktasında, mutlaka iyi bir derece çıkarmak gerekmektedir. Bu konuda rekabet çok yüksek noktaya çıktığından dolayı, parkurun iyi bir dereceyle geçilmesi büyük öneme sahiptir. Bunu gerçekleştirebilmek için ise uzman eğitmenlerimiz sizlere sınav tarihine kadar en iyi desteği sağlıyor. POMEM parkurunu yüksek bir derece ile geçebilmeniz için teorik ve pratik olarak en iyi desteği sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Bitlis Pöh Parkur

Kondisyon ve fiziki yeterlilik olarak büyük öneme sahip olan polis özel harekat parkuru konusunda, mutlaka titiz bir çalışma ele alınması gerekmektedir. Tabii bu çalışma bireysel olarak yapılmamalıdır. Mutlaka Bitlis pöh parkur hakkında detaylı bilgiye sahip olan uzman eğitmenlerden destek almak gerekmektedir.

Diğer bir ismi ile polis özel harekat olarak bilinen bu mesleği icra edebilmek için, yazılı sınav kadar en az parkur sınavını de iyi derecede geçmek gerekmektedir. Çünkü %50 gibi önemli bir katkı üzerinden parkurdan alınacak olan sınav yazılı sınavın üzerine eklenir. Bu yüzden rakipleri geride bırakmak ve PÖH bölümünü kazanabilmek için parkur çok ciddiye alınmalıdır.

Bitlis Bekçi Parkur

Bekçi olabilmek ve bu mesleği edinebilmek için yazılı sınavı ve parkur bölümlerini yüksek bir puanla geçmeniz gerekiyor. Özellikle son yıllarda katılım çok fazla olduğundan dolayı sıralama bu konuda büyük bir öneme sahip hale geldi. Bu konuda profesyonel bir hizmet sağladığımız Bitlis bekçi parkur konusunda rakiplerinizi geride bırakmanıza imkan veriyoruz.

Yazılı sınavın ardından parkuru bölümü için gerekli olan tüm bilgileri teorik ve pratik olarak elde edebilirsiniz. Özel kursumuz bünyesinde salonlarımız uzman eğitmenler eşliğinde sizlere özel olarak hazırlanmaktadır. Bekçi olabilmek için geçilmesi gereken parkur aşaması noktasında uygulamalı olarak sizi sınav tarihine kadar hazırlamaktan memnuniyet duyarız.

Bitlis Pmyo Parkur

Polis Meslek Yüksek Okulu 2 yıllık bir eğitimin ardından ülkeye Boyut kazandırmaktadır. Yazılı ve fiziki yeterlilik sınavı ile beraber özel mülakat kapsamında öğrenci alır. Ancak garanti meslek olarak görüldüğünden dolayı son yıllarda oldukça yüksek bir potansiyel ile katılım gerçekleştirilmektedir.

Bu katılımda öne çıkmak ve rakipleri geride bırakabilmek adına mutlaka parkur bölümü ciddiye alınmalıdır. Çünkü sıralama esnasında ya da sınav ile beraber aradaki farkı etkileyecek en önemli durum parkurdur. Uzman eğitmenlerimiz Polis Meslek Okulu Sınavı için ele alınan parkur konusunda tecrübeye sahiptir. Bu tecrübe dahilinde sınava kadar parkurun tüm farklı aşamaları için tamamen hazır hale gelebilirsiniz. Aynı zamanda diğer tüm parkurlar konusunda profesyonel bir destek sağlamaktan memnuniyet duyarız.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.