Batman Parkur Hazırlık Kursu

Batman Parkur Hazırlık Kursu

Batmandaki Şubemiz İçin

Batman ‘ın Başarılı Hazırlık Kursu İçin Arayabilirsiniz . 0546 770 00 21

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

Polis Meslek Yüksek Okulu’nda eğitim almak için Pomem sınavlarına girmeniz gerekiyor. Pomem sınavları her yıl yapılan polis olmak isteyen adayların sağlık kontrolünden geçerler. Sağlık kontrolünde başarılı olan adayların fiziki yeterlilik sınavına girerler. Fiziki yeterlilik sınavında başarılı olan adaylar bu sınavdan sonra son sınav olan sözlü mülakat sınavına girerler. Sözlü mülakat sınavında tarih, güncel konular, teşkilat yapısı ile ilgili sorular, hiyerarşik yapı, devlet yapısı, devlet teşkilatı gibi konularda adaylara sorular yöneltilir. Bu sınavda adaylardan kendilerini rahat bir şekilde ifade etmeleri ve bilgi sorularına doğru cevaplar vermeleri istenir. Bu sınavlardan başarılı olan adaylar Pomem’lara kabul edilirler. Polis Meslek Yüksek Okulu’na kayıt yaptıran polis adayları artık polis olmak için 2 yıl boyunca eğitim alacaklardır.

POMEM sınavı söz konusu olduğunda hem yazılı hem de parkur bölümü aynı derecede öneme sahiptir. Çünkü Batman pomem parkur önemli katkı ile beraber yazılı sınav üzerinden yüksek puan elde etme imkanı sağlıyor. Yani eğer Pomem sınavını geçmek ve kazanmak istiyorsanız, mutlaka farklı bölümleri en yüksek dereceyle aşmanız büyük öneme sahiptir.

Bunu gerçekleştirmek için ise kurumsal hizmet anlayışıyla kurslarımız bünyesinde en iyi eğitim elde edebilirsiniz. Konusunda tecrübe sahibi olan eğitmenlerimiz, Pomem parkur hakkında tüm detaylı bilgiye sahiptir. Aşamalı şekilde gerçek zamanlı salon içerisinde, parkurda karşınıza çıkacak tüm unsurlar sizlere detaylı olarak öğretilir.

Batman PMYO Kursu

PMYO Sınavlarından başarılı olmak isteyen polis adayları PMYO hazırlık kurslarına giderek fiziksel yeterlilik sınavlarında polis adaylarında yapmaları istenilen ve kişisel performansa dayalı olan sıçrama tahtası ile sıçrama, tekerlekler arası geçiş sınavı, huniler arası ağırlık taşıma, takla atmak, sağlık topu dokunuş sınavı, alt ve üsten geçiş sınavları için eğitim alırlar. PMYO hazırlık kursları; PMYO fiziki yeterlilik sınavlarına istenilen derecelere göre eğitimler vererek adayların beden eğitimi sınavlarında başarılı olmaları için birebir eğitimler, toplu eğitimler verirler. PMYO hazırlık kursu  polis adaylarının vücut yapılarına göre özel eğitimleri de içerir.

Polis Meslek Yüksek okulunu kazanarak 2 yıl eğitimden sonra mesleğe başlamak için, yapmanız gereken yazılı ve parkur bölümünü geçmektir. Ancak bu bölüme geçmek ile beraber ayrıca sıralamada üst noktalara çıkmanız gerekir. Bu yüzden özellikle Batman pmyo parkur konusunda, mümkün olduğu kadar yüksek bir puan çıkarmak büyük öneme sahip.

Bunun bilincinde hareket eden kurslarımız bünyesinde, sizleri sınav tarihine kadar en iyi şekilde hazırlamaktan memnuniyet duyarız. Parkur içerisinde karşılaşabileceğiniz tüm farklı engeller hakkında detaylı bilgi sağlamaktayız. Bu bilgiler teorik ile beraber ayrıca pratik olarak desteklenir. Böylece sınav günü parkur içerisindeki bütün farklı aşamaları sorunsuz biçimde geçmeniz mümkün. Özellikle yüksek bir puan ve derece alabilmek için sizleri en iyi şekilde hazırlamaktayız.

Batman PAEM Hazırlık Kursu

Paem hazırlık kursları; fiziki yeterlilik eğitimlerinin yanında sözlü mülakat eğitimleri de veriyor. Paem hazırlık kursu eğitmenleri alanlarında uzman eğitmenler oldukları için Paem sınavlarında istenilen dereceleri başarmanıza yönelik eğitimler verirler. Polis adayları sınav anında çok heyecanlı ve stresli olurlar. Paem hazırlık kurslarında polis adaylarına heyecanlarını kontrol etme, soğukkanlı olma teknikleri de öğretilmektedir. Genç polis adaylarının Paem sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olan Paem hazırlık kursları ile bu güne kadar binlerce polis adayı polis olmuştur. Hazırlık kurslarına giderek Paem sınavlarında başarılı olan adaylar Polis Meslek Yüksek Okullarına kayıt yaptırarak eğitim almaya başlarlar. Her yıl yapılan Paem sınavlarına girebilmek için 30 yaşından gün almamış olmanız gerekiyor. Bu nedenle yaş sınırını geçmeden Paem hazırlık kursu eğitimlerini alarak PAEM sınavlarından başarılı olmalısınız.

 Batman Bekçi Parkur

Eğer bekçi olmak istiyorsanız özellikle parkuru bölümünü yüksek bir derece ile geçmeniz gerekiyor. Bunun nedeni aslına bakılırsa parkur kısmının çok zorlu bir durum ortaya çıkarmasından kaynaklı değildir. Önemli olan yüksek bir başvuru gerçekleştiğinden dolayı mutlaka, Batman bekçi parkur bölümünden iyi bir derece alarak üst noktalara çıkmaktır.

Bunu gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurmaktır. Kurumsal hizmet anlayışıyla desteklediğiniz kurslarımıza ne zaman isterseniz katılma hakkına sahipsiniz. Ayrıca düzenli olarak arzu ettiğiniz zaman kurslarımız içerisinde gelip çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde alacağımız dersler sayesinde, bekçi parkuru sınavı için hazır hale gelmeniz mümkün.

Batman Pöh Parkur

Kaliteli bir hazırlık dönemi geçirerek batman pöh parkur aşamasını iyi şekilde atlatmak için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Sınav tarihine kadar aldığınız profesyonel eğitim sayesinde, parkur bölümünü güvenli şekilde geçebilirsiniz. Özellikle arzu ettiğiniz yüksek dereceyi sağlayabilir; asil listeye girmeye hak kazanabilirsiniz.

Uzun ismiyle polis özel harekat olarak öne çıkan bu sınav noktasında, en yüksek puanı almak suretiyle kazanma şansını arttırmanız mümkün. Bunun için özel kurslarımız bünyesinde sizlere teorik ve uygulamalı olarak en iyi eğitimi sağlıyoruz. Bu eğitim polis özel harekat parkur sınavı için bilgi sahibi olan tecrübeli eğitmenler kapsamında gerçekleştirilmektedir. Böylece sınav tarihi geldiği zaman hazırlıksız yakalanmadan, sınavı en yüksek dereceyle geçmeniz mümkün.

Batman Besyo Hazırlık Kursu

Farklı spor dallarında meslek sahibi olabilmek için besyo sınavına girmek ve iyi bir derece almak gerekmektedir. Özellikle konu beden eğitimi olduğu için mutlaka fiziki yeterliliğin, yüksek bir noktaya ulaşması büyük öneme sahiptir. Çünkü yazılı sınav ile birlikte Batman besyo parkur pek çok farklı aşamaya sahiptir.

Bu aşamaları en iyi şekilde geçebilmek için sınav tarihine kadar hazır hale gelmek gerekir. Ayrıca her sene çok daha yüksek bir katılım olduğundan dolayı, parkur üzerinden iyi bir derece elde etmek çok önemlidir. Bunu sağlamak içinse uzman eğitmenlerimiz eşliğinde profesyonel parkur eğitim desteğini elde edebilirsiniz. Teorik ve pratik olarak gerekli olan tüm aşamaları sizleredetaylı olarak öğretmekteyiz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.