Bolu Parkur Hazırlık Kursu

Bolu Parkur Hazırlık Kursu

Boludaki Şubemizi Aramadan Kursa Kayıt Yapmayınız…

Bolu ‘un En İyi Hazırlık Kursu İçin Arayabilirsiniz . 0546 770 00 21

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

Değerli polis, bekçi ve sporcularımızı parkurlara hazırlamak istiyoruz. Amacımız bilimsel çalışmalar ve uzman eğitmenlerimiz ile size en iyi eğitimi vermek. Biz Bolu parkur kursları olarak sizi Pöh, Pomem, Bekçi, Besyo ve Pmyo parkur sınavlarına sizi hazırlamak için yanınızdayız. Amacımız dayanıklılık, kuvvet ve sürat becerilerinizi en yüksek noktaya çıkararak en iyiyi başarmanıza yardım etmek. Şunu unutmayın siz parkurları geçtikce biz de kendimizi sizin kadar başarılı hissediyoruz.

Bolu Pöh Parkur Kursları

Pöh olmak istiyorsunuz ancak parkurdan gözünüz korkuyor. Hiç korkmayın. Çünkü; Bolu pöh parkur kursuyla başaracaksınız. Biz haftanın belirli günlerinde uzman eğitmenlerimiz eşliğinde verdiğimiz eğitimlerle sizin bu sınavı geçmenizi size garanti etmek için buradayız. Pöh olmak Polis Özel Harekat alanında faaliyet göstermektir. Pöh parkurlarında daha uzun bir parkur süreci vardır. Aynı zamanda parkurlarda diğer parkurlara göre daha çok aşama bulunmaktadır.

İlk amacımız size parkurun teorik bilgileriyle ipuçlarını vererek yolun yarısını katedmenizi sağlamak. Daha sonra antrenörlerimiz eşliğinde çalışmalarımızla sizin zihinsel ve fiziksel yeteneklerinizi geliştirmek için gerekli çabayı göstermeye çalışmak. Şunu unutmayın siz gerçekten başarmak istedikten sonra yapmamanız için hiçbir neden kalmayacak. Çünkü; bizim disiplinli eğitimlerimizle sizin isteğiniz birleşince her şey çok daha kolay olacak.

Bolu Besyo Parkur Kursları

Burada öncelikle Ösym kurumundan gerekli puanı almış olmanız gerekiyor. Aksi takdirde başvuru yapamıyorsunuz. Siz bu sınavı hallettikten sonra devreye biz giriyoruz ve sizi parkura hazırlamak için gerekli çabayı gösteriyoruz. İşin yarısını siz halledin geri kalanında bizim yardımlarımız ile bu işi ne kadar kolay başardığınıza siz bile inanamayacaksınız. Ancak şunu unutmayın başarılar disiplinli ve doğru bir çalışmanın sonucunda gelirler.

Öncelikli amacımız sizin bu sınavı geçmeniz için gerekli puanları ve sınavı size anlatmak. Daha sonra sizi parkurla tanıştırıyoruz ve bütün inceliklerini Bolu besyo parkur kursu olarak teoriyle birlikte öğretiyoruz. Teoriye ne gerek var demeyin. Çünkü; teori sizin pratikte bir çok şeyi daha kolay yapmanızı sağlayacaktır. Daha sonra pratik eğitimlerimizle ciddi bir sürece giriyoruz. Eğitmenlerimiz size her konuda yardımcı olacak ve bu sınavı kazanarak hayallerinize kavuşacaksınız.

Bolu Pmyo Parkur Kursları

Pmyo’ na mı girmek istiyorsunuz? Tabii ki diğer alanlarda olduğunu gibi yine sizin için buradayız. Polis Yüksek Meslek Okulu 2 senelik bir eğitimle birlikte polis yetiştirmektedir. Mezun olduktan sonra polis olabiirsiniz. Ama tabii ki bu okula girmek için de bazı aşamaları tamamlamanız gerekiyor. Bu aşamalarda öncelikle Ösym’ den gerekli puanı almış olmanız başta geliyor. Ardından parkur sınavına hazırlanmalısınız. Şunu unutmayın bu parkura hazırlanırken yanınızda destek olursa daha kolay başaracaksınız. Destek olarak Bolu pmyo parkur kursları olarak yanınızda olmak istiyoruz.

Detaylı antrenman planıyla birlikte sizi eğitimlerimize alıyoruz. Teorik eğitimlerinizi tamamladıktan sonra sizi değişik parkur alanlarında hazırlamaya başlıyoruz. Gördüğünüz parkurlar sayesinde bu işi sınava girmeden önce bile başarmış gibi hissedeceksiniz. Çünkü; her şeye hazırlıklı hale geleceksiniz.

Bolu Bekçi Parkur Kursları

Bekçilik yapmak istiyorsunuz ama nasıl adımlar atmak istediğinizi bilmiyorsunuz. Bekçi olmayı kolay zannediyor olabilirsiniz ancak hiç de düşündüğünüz gibi değil. Biz Bolu bekçi parkur kursları olarak size bir adım yakındayız. Bekçi olabilmek için parkurda gerekli başarıyı göstermeniz gerekmekte. Bekçilik parkurunda hız ve kabiliyetiniz sınanıyor ve gerekli puanı alamamanız takdirinde eleniyorsunuz. Biz elenmenizi istemiyoruz.

Yine diğer parkurlarımızda olduğu gibi işini ciddiye alan eğitim kadromuz ile sizin başarıyı yakalamanızı sağlamayı hedeflemekteyiz. Kurs olarak gerekli hız ve kabiliyetlerde size gereken eğitimleri vererek sınavı geçmeyi garanti etmekteyiz.

Bolu Pomem Parkur Kursları

Pomem, Polis Meslek Eğitim Merkezleridir. Her sene bünyelerine binlerce yeni kişi almaktadırlar. Pomem için üç aşama bulunmakta. Bunların ilki; ön sağlık kontrolü. Öncelikle bu aşamayı geçmeniz gerekiyor. İkinci adım ise fiziksel yeterlilik. İşte bu aşamada devreye biz giriyoruz. Sizin gibi değerli polis adaylarımız izin aday lafını aradan çıkarmak istiyoruz. Polis olabilmeniz için gerekli parkur eğitimini vererek fiziksel yeterliliğinizi kanıtlamanız için buradayız. Sizi Bolu pomem parkur kursu olarak hayallerinize bir adım daha yaklaştırmak istiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.