Şırnak Parkur Hazırlık Kursu

Şırnak Parkur Hazırlık Kursu

Şırnaktaki Şubemizi Aramadan Kursa Başlamayın…

Şırnak ‘ın En İyi Hazırlık Kursu İçin Arayabilirsiniz . 0546 770 00 21

 

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

 

26.Dönem kazananlar

Beden Eğitimi Yüksek Okulu olan ve öğrenciler içerisinde BESYO olarak bilinen üniversite kurumu, alım yaparken parkur yarışması yapıyor. Parkur yarışmasını sorunsuz olarak tamamlayıp, sınavdan da yeterli puan alan kişiler, BESYO’da okuma şansına sahip olabiliyorlar. Şırnak BESYO’ya giriş puanlarını yeterli alan öğrenciler, üniversitede eğitim görmeye başlıyorlar. Öğrenciler içerisinde yanlış bilinen ‘BESYO parkuru kolay geçebilirim’ algısı ise tamamen yanlış.

 

Sizde BESYO parkurlarını ziyaret ederek bunun ne kadar yanlış bir düşünce olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Özellikle çabalamayan öğrencilerin bu parkurda elendiklerini görebilirsiniz. BESYO okumak istiyorsanız ve bu parkurun size sorun çıkarmasını istemiyorsanız, Şırnak BESYO parkur kursumuzdan faydalanabilirsiniz. Parkur eğitimlerimizden alacağını tecrübe, beceri ve antrenmanlar, sizi parkurda başarılı kılacaktır.

 

Şırnak POMEM Parkur

 

POMEM hayalleri polislik olan ve geleceklerini bu meslek üzerine kurmak isteyen öğrencilere büyük fırsattır. Ancak POMEM’e katılmanın da belli şartları bulunuyor. Önceliğiniz mutlaka ama mutlaka sınavı geçmek olmalıdır. Sınavdan istediğiniz ve yeterli görülen puanı aldığınızda artık POMEM’in düzenlemiş olduğu parkurlara katılabilirsiniz. Bu parkuru da geçmeniz halinde artık sizde POMEM’e girmeyi başarmışsınız demektir.

 

Şırnak POMEM parkur kurs eğitimimizle sizde emeklerinizin karşılığını alabilir ve POMEM’e girmeyi başarabilirsiniz. Önce kendinize sonra da bize güvenerek kursumuza katılın, emeklerinizin karşılığını rakiplerinize fark atarak alın. Evet kursumuza katılmanız halinde POMEM parkurunda sizin bile şaşıracağınız bir şekilde rahatça geçtiğinizi görebilirsiniz. Kursumuzun uzman eğitmenleri sizlere parkurda en iyisini yapabilmeniz için tüm eğitimleri verecektir.

 

Şırnak PÖH Parkur

 

PÖH diğer polislik sınıflarına göre biraz daha özeldir. İsminden de anlaşılacağı üzere Polis Özel Harekat, çeviklik, dayanıklılık ve her an hazır bir vücut ister. Böyle olmamanız halinde, PÖH olma hayallerinizi erteleyebilirsiniz. Bunu başarabilmenin tek yolu ise sıkı ve disiplini elden bırakmadan çalışmaktır. Ancak bunun yanında PÖH parkurunda hangi engellerin sizi beklediğini de bilmeniz gerekiyor. Parkuru tanımadan sınava girmeniz, ne kadar hazırlıklı olsanız bile biraz zor olabilir.

 

Şırnak PÖH parkur kursumuz, sizi bu parkura en güvenli şekilde hazırlıyor. Sizde PÖH parkuruna gireceksiniz, kursumuzun yetkilileriyle görüşerek kursumuz hakkında gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. Kursumuz hakkında bilgi aldığınızda bütçenizi zorlamadığınız ve tam size göre olduğunu görebileceksiniz. Başarılı olmanın ilk adımı olan parkur kursumuz, size uzmanlar eşliğinde profesyonel bir eğitim veriyor.

 

Şırnak Bekçi Parkur

 

Bekçilik mesleği, popülerleşmeye başlayan ve gittikçe de popüler bir hale gelen memurluklar içerisindedir. Öğrenciler tarafından özellikle çok fazla rağbet göre bekçilik, zorlu elemeler yaparak alım gerçekleştiriyor. Bekçi olmanın ilk şartı, sınavdan muhakkak iyi bir puan almak. Taban puan alındıktan sonra artık mülakata girmeye hak kazanırsınız. Mülakatta ise sizi dev bir parkur bekliyor olacak. Dev dediğimize bakmayın, siz çalıştıkça onun küçüldüğünü görebilirsiniz.

 

Şırnak bekçi parkur kursumuz bu anlamda parkurun gözünüzde küçülmesi ve parkuru en iyi şekilde geçebilmeniz için size her türlü eğitim desteğini sağlıyor. Parkur tanıma, profesyonel anlamda parkuru geçme stratejileri eğitimleriyle sizde bu parkuru rahatça geçeceksiniz. Uzman eğitmenlerimiz size bu konuda yardımcı olacaklardır.

 

Şırnak PMYO Parkuru Kursu

 

Polis Meslek Yüksek Okulu iki yıl ön lisans şeklinde polislik eğitimi veren devlet kurumudur. Buradan mezun olan öğrenciler Emniyet Teşkilatının belirlediği yerlerde görev yapmaya başlayabiliyorlar. Bu üniversiteye girmenin belli şartları var. Öncelikle yazılı mülakattan başarılı olmak daha sonra ise düzenlenen parkuru dereceyle tamamlamak.

 

Şırnak PMYO parkur kursumuz parkuru en iyi dereceyle bitirmeniz için size en iyi şekilde eğitim veriyor. Kursumuza katılarak profesyonel eğitimcilerden ders alabilir ve bu parkurda en iyi şekilde başarılı olabilirsiniz. İrtibat için hemen numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.