Ankara Parkur Hazırlık Kursu

Ankara Parkur Hazırlık Kursu

Ankaradaki Şubelerimiz İçin

Ankara ‘nın En İyi Hazırlık Kursu İçin Arayabilirsiniz . 0546 770 00 21

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

ANKARA ( Sincan – Çankaya – Yenimahalle ) Besyo – Pomem – Bekçi – Pöh – Paem – Astsubay PARKUR HAZIRLIK KURSU

BESYO kursu, Beden Eğitimi Yüksek Okuluna gitmek isteyen öğrencilerin, kendilerini geliştirmek antrenmanlarını tamamlamak adına katıldıkları hazırlık eğitimidir. BESYO’ya gitmek isteyen kişiler, üniversitelerin yaptıkları fiziki yeterlilik sınavlarını geçmeleri gerekmektedir. Eğer yeterlilik sınavı geçilmek isteniyorsa, kursa katılım sağlanmalıdır.

Ankara’da BESYO sınavına katılım sağlamak isteyen öğrenciler, kursumuza katılıp sınava kadar tüm hazırlıklarını yapabilirler. Ankara BESYO parkur kursumuzda öğrencilerimize profesyonel eğitmenlerle hazırlık kursu sağlıyoruz. Öğrencilerimiz kursumuza katılım sağlayıp, başarıyla devam ettirdiğinde, sınav esnasında diğer rakiplerinde çok daha önde başlamış olacaktır. Sizde BESYO sınavlarına girerek hayallerinizi gerçekleştirmek isterseniz, kursumuz size bu fırsatı sunuyor. Hemen bizimle iletişim kurarak tüm bilgileri alabilirsiniz.

Ankara POMEM Parkur Hazırlık Kursu

Genç insanlar, geleceklerini daha iyi bir hale getirmek için polislik sınavlarına girerler. Ancak polislik mülakatları sanıldığı kadar basit bir şekilde olmamaktadır. Hele ki rekabetin çok yoğun olduğu POMEM mülakatlarına başvuruluyorsa, kişinin mutlaka bir hazırlık dönemi geçirmesi gerekmektedir. Ankara POMEM parkur kursumuz, bu sınavlardan başarılı sonuçlar almak isteyen öğrencilere önemli bir fırsat sunuyor.

Öğrenciler, kursumuza katılım sağlayarak, POMEM fizik mülakatlarına en iyi şekilde hazırlanabiliyorlar. Kaliteli kurs verme anlayışıyla profesyonel eğitmenlerimizle siz değerli öğrencilerimize hizmetlerimizi vermeye devam ediyoruz. Kursumuza katılıp, POMEM sınavlarını geçebilir ve hayalinizdeki polislik mesleğine kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun için kendine güvenmeniz ve bize inanmanız yeterli olacaktır.

Ankara PÖH Parkur Hazırlık Kursu

PÖH (Polis Özel Harekat) ismiyle bilinen ve katılım sağlayan öğrencilerin en çok zorlandıkları branşların başında gelir. PÖH sınavına katılmak isteyen öğrencilerin yeteri kadar dinç olması, parkurdaki her zorlu görevi belirtilen sürede tamamlaması gerekecektir. İşte bu nedenle kişinin bu fiziki sınavdan önce en iyi şekilde hazırlanması gerekmektedir.

Alanında uzman olan eğitmenlerimiz bu konuda öğrencilerimizi en iyi şekilde eğiterek bu zorlu PÖH sınavlarından geçmeleri için yardımcı olmaktadırlar. Sizler Ankara PÖH parkur hazırlık kursumuza katılıp, kazanma şansınızı artırabilirsiniz. Eğer bu hayalinizi gerçekleştirmek istiyor ve geleceğin Özel Harekatçı Polisi olmak istiyorsanız, hiç beklemeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Bekçi Parkur Hazırlık Kursu

Bekçilik, Türkiye’de pek çok kişinin olmak istediği sakin memurluklarından biridir. Çalışma koşulları da diğer mesleklere göre biraz daha kolay olan bu meslek birçok genç insanın hayallerini süslemektedir. Ancak her mesleğin olduğu gibi bekçi olmanın da belli başlı kuralları vardır. Bu kuralların ilki yazılı sınavı başarılı bir biçimde tamamlamaktır. Yazılı sınav başarılı olursa, sonraki adım bekçilik alımı için yapılan parkur sınavına katılmak olacaktır.

İsminden anlaşılacağı üzere fiziksek yeterliliği deneyen bu parkur sınavı, belli bir ön çalışma ve bilgi gerektirmektedir. Ankara Bekçi Parkur kurs hizmetimizle siz de sınav hakkında tüm detayları uygulamalı olarak öğrenebilir, nasıl kazanılabilir konusunda eğitim alabilirsiniz. Sizlere eğitim sağlayacak olan kişiler, profesyonel bir kadrodan oluşan ekibimizdir.

Ankara PMYO Parkur Kurs Hazırlık

Polis Melsek Yüksek Okulu, polis adaylarının girmek istediği Yüksek Okuldur. Buraya giriş yapılabilmesi için öncelikle üniversite sınavında yeterli 260 puanın alınması gerekecektir. Puan konusunda başarılı olan öğrenciler, PMYO giriş yapabilmek için belli başlı parkurlardan geçmek durumundadırlar. Bu uygulamalı parkur sınavları, tamamen fiziksel yeterliliği ölçmekle alakalıdır.

Parkurda başarılı olmak isteyen öğrencilerin mutlaka sınavdan önce eğitim almaları ve parkurun nasıl geçilebileceği hakkında bilgi almaları gerekecektir. Ankara PMYO parkur kursumuz, öğrencilerine fiziksel olarak eğitim vermenin yanı sıra, psikolojik anlamda da destek sağlamaktadır. Kursumuza katılan öğrenciler, başarılı bir şekilde devam sağlamaları halinde, PMYO sınavından başarılı olabilirler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.