Samsun Parkur Hazırlık Kursu

Samsun Parkur Hazırlık Kursu

Samsundaki Şubemizi Aramadan Kursa Kayıt Yapmayınız…

Samsun‘un Başarılı Hazırlık Kursu İçin Arayabilirsiniz . 0546 770 00 21

 

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

Türkiye’de bazı mesleklere öğrenci seçmek ve yerleştirmek için yazılı sınavlarla birlikte sportif hareket ve yeteneklerin de ölçüldüğü mülakatlar da yapılmaktadır. Bu sınavlara hazırlanmak isteyen öğrenciler, yazılı sınavlar için bireysel çabayla başarılı olabilmektedirler. Ancak sportif yeteneklerin ölçülmesi için yapılan sınavlarda istenen sonucu alma bireysel çalışma ve çaba ile yeterli olmamaktadır.

Sportif aktivitelerle bedensel yeteneklerin ölçülmeye çalışıldığı sportif mülakatlarda öğrencilerin karşısına çıkacak parkurlar, sınavı yapan kurumlar tarafından belirlenmektedir. Bu nedenle her kurum kendi parkurunu oluşturmakta ve bu parkuru takılmadan geçen her öğrenciyi kendi puanlama sistemine göre derecelendirerek kazananları belirlemektedir.

Sportif yeteneklerin belirlenmesinde oluşturulan bu parkurların eksiksiz olarak kurgulanması ve sınavlarda öğrencilerin karşısına çıkan parkurla aynı olması bireysel olarak elde edilmesi güç bir imkandır. Maddi imkanlar yetersiz olacağı gibi parkurlarda kullanılan malzemelerin birebir aynının temin edilmesi ve parkurların oluşturulması da birçok kişi için imkansızdır.

Parkurların en hızlı şekilde sorunsuz olarak tamamlanması için sadece parkurun eksiksiz ve tam olması da yeterli olmamaktadır. Farklı engellerden oluşan zorlu parkuru geçmeye çalışırken hangi engelde nasıl bir sportif taktiğin uygulanacağı da öğrenciler tarafından bilinmesi gerekmektedir. Aksi halde ne kadar güçlü ve sportif bir bedene sahip olunursa olunsun bu sınavlarda çıkan parkurları geçmek mümkün olmamaktadır. Unutmamak gerekir ki kontrolsüz güç, güç değil züldür…

Sahip olduğumuz ve eğitilmemiş haliyle bir işe yaramayacak olan gücümüzü adeta yontulmamış bir ağaca benzetirsek mülakat kursları bu ağacı yontarak şekil verecek bir marangoz sayılabilir. Bu kurslar sayesinde kontrolsüz gücümüz bizi amacımıza ulaştıracak eşsiz bir silaha dönüştürülmektedir.

Samsun Mülakat Hazırlık Kursu

Hazırlık kursumuz Samsun’da faaliyet gösteren bir kurstur. Yukarıda bahsettiğimiz zorlukları öğrencilerin sorunsuz olarak aşması ve yetenek sınavlarını kazanması için faaliyet göstermektedir. Samsun’da bu sınavları düzenleyen kuruluşlarla sürekli olarak irtibat halinde olan kursumuz, sınavlarda çıkacak olan parkurları her yıl takip etmekte ve öğrencilere bu parkurların birebir aynısını oluşturarak hazırlıklarını yapmalarını sağlamaktadır.

Uzman ve tecrübeli kurs hocalarımızla ve koçlarımızla öğrencilerimize verilen kurs hizmetlerimiz, Samsun’da ve Türkiye genelinde gerekli standart ve kaliteye uygun olarak verilmekte ve bu hizmetler sayesinde birçok öğrencimizin yetenek sınavlarını kazanmaları sağlanmaktadır.

Besyo Kursu

Samsun Besyo Parkur Kursu olarak beden eğitimi ve öğretmenliği sınavları için öğrencilerimizin hazırlanması gereken parkuru birebir aynı olacak şekilde hazırlıyor ve uzman hocalarımızla öğrencilerin taktiksel ve kondisyon yönünden en iyi şekilde hazırlanmasını sağlıyoruz.

Pomem Kursu

Polis meslek yüksek okullarına seçilecek öğrencilerin yetiştirildiği Samsun Pomem Parkur kursumuz, polis adaylarının hazırlanması için gereken parkurun aynısıyla öğrencilerini sınavlara hazırlamaktadır. Yılları aşkın tecrübeye sahip ve gerekli teknik bilgi ve donanıma sahip hocalarla pomem kurslarında öğrenciler en iyi şekilde hazırlanmaktadırlar.

Samsun Pöh Kursu

Samsun Pöh Parkur Kursu olarak polis özel hareketçıların girdikleri sportif yetenek sınavlarında kullanılan parkurun aynısıyla öğrencilerimiz sınavlara hazırlanmaktadır. Pöh kurslarında öğrencilerimizin koçluğunu yapan hocalarımız sınavlarda öğrencilerimizin ne yapması ile ilgili tüm taktiksel bilgiyi öğrencilerimize aktarmaktadır. Gerekli taktiksel bilgi ve yöntemlerin aktarılması sayesinde öğrencilerimiz ihtiyaçları olan puanları rahatlıkla alabilmektedir.

Samsun Bekçi Parkur

Samsun Bekçi Parkur kursumuz son zamanlarda yeniden polis teşkilatında görev almaya başlayan bekçilerin yetiştirilmesi için hizmet veren kursumuzdur. Diğer sınavlar için hazırlanan öğrencilerimizle aynı koşul ve şartlarda bekçi adaylarımızı da en iyi şekilde bu sınavlara hazırlayarak sınavları kazanmalarını sağlıyoruz.

Pmyo Kursu

Samsun Pmyo Parkur Kursu’muz ile de Polis Meslek Yüksek Okulu sınavlarının yetenek sınavlarına katılmak isteyen öğrencilerimize kendi parkurlarında sınavlara hazırlanma imkanı sunuyor ve sınavlarını kazandırıyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.