İstanbul Parkur Hazırlık Kursu

İstanbul Parkur Hazırlık Kursu

İstanbuldaki Şubelerimiz İçin Arayabilirsiniz.

İstanbul ‘un Başarılı Hazırlık Kursu İçin Arayabilirsiniz . 0546 770 00 21

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

 

İSTANBUL ( AvcılarFatihPendikÜmraniyeÜsküdarBahçelievler ) Pomem – Pöh – Paem – Bekçi – Pmyo – Besyo PARKUR HAZIRLIK KURSU

Günümüzde birçok kişi çeşitli alanlarda spor yetenek sınavlarına katılmaktadır. Bunların başında Besyo sınavları ve polis okullarının spor mülakatları gelmektedir. Bu noktada bu okulların mülakatlarına katılırken girilecek olan parkurları hakkında bilgi sahibi olmak ve bu parkurlar hakkında önceden hazırlıklı olmak büyük önem taşımaktadır. Bunu sağlayabilmek amacıyla birçok yerde bu sınavlara hazırlık kursları bulunmaktadır.

Bu kurslar sizlere parkurlar hakkında bilgiler vermekte ve bu parkurlara sizleri hazırlamayı sağlamaktadır. Sizlerde gireceğiniz sınava uygun olan kurslardan birini tercih ederek bu anlamda mülakat ve yetenek sınavları hakkında hem bilgi sahibi olabilir hem de bir ön hazırlık yapabilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek sizlerin bu sınavlarda rakiplerinizin bir adım önünde olmanızı sağlayacaktır.

Besyo Kurslar Hakkında

Besyo açılım olarak beden eğitimi spor yüksek okulu anlamını taşır. Buraya giren öğrenciler mülakat aşamasından geçmektedirler. Mülakatlar çeşitli spor alanlarını içeren bir parkurdan oluşur. Bu parkura girecek öğrenciler bir ön hazırlık yapmadıkları takdirde bu alanda zorlanabilirler. Bu nedenle Besyo parkur hazırlık kursları öğrencilere farklı konularda çeşitli avantajlar sağlamaktadır. İstanbul ve yöresinde bu alanda değerlendirebileceğiniz birçok kurs bulunmaktadır.

Büyük bir şehir olmasının avantajıyla İstanbul besyo hazırlık kursları konusunda son derece cazip seçeneklere sahiptir. Sizlerde bu anlamda uzman hocaların desteği ile bu parkurlar hakkında hem bilgi sahibi olabilir hem de burada antrenman şansını bulabilirsiniz. Yapacağınız bu hazırlıklar besyo okullarında yapılacak olan mülakatlar da sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır. Bunun için yapmanız gereken bölgemizde bulunan kurslardan herhangi biriyle irtibata geçerek kaydınızı yapmak olmalıdır.

Besyo Hazırlık Kursu İçerikleri

Üniversitelerin birçoğu besyo yetenek sınavlarını kendi hazırladıkları içeriklere göre farklı biçimlerde gerçekleştirmektedir. Bu nedenle ortak bir parkur sistemden bahsetmek pek mümkün değildir. Yine de buna rağmen yapılan bazı sınav aşamaları genel benzerlikler gösterebilmektedir. Bunlar yaklaşık olarak şu şekilde sıralanabilir:

– Uzun mesafe ve orta mesafe koşuları genel olarak istenilen branşlardan biri olarak karşımıza çıkar.

-Yine kısa mesafede sürat koşuları birçok okulda istenilen sınav türlerindendir.

– Bunun dışında sağlık topu atma ve üç adım sıçrama şeklindeki sınavlar,

– Koordinasyon parkuru sınavları,

– Branş ve dayanıklılık testi sınavları,

– Son olarak ise sözlü mülakatlar birçok okulun ortak uyguladığı alanlardır.

Sizlerde bu parkur sınavlarında başarı göstermek için bölgenizde bulunan besyo kurslarından birini tercih edebilir ve bu sayede ciddi bir hazırlık sağlayabilirsiniz.

Polis Okulu Kursları Hakkında

Yine her dönem birçok öğrencinin tercih ettiği polis okulları spor mülakatları ile öğrenci alan okulardır. Burada belli bir puan sıralamasına göre çağrılan öğrenciler okulların belirlemiş olduğu çeşitli parkurlardan geçerek bu okullara giriş hakkını kazanırlar. Bu parkurlara başvuran binlerce öğrencinin arasında başarılı olabilmek için ön hazırlık yapmak oldukça gereklidir. Bu parkurlarda başarılı olmanızı sağlayacak birçok kurs mevcuttur. Bu noktada İstanbul pomem parkur kursları sizlerin polis mesleki eğitim merkezlerine hazırlanmanızı sağlamaktadır. Yine bunun dışında İstanbul pmyo parkur sınavları gibi sizlere polis meslek yüksek okullarına hazırlayan kurslar bulunmaktadır. Sizler de bölgenizde gireceğiniz sınava uygun kursları tercih ederek bu alanda başarı sağlayabilirsiniz.

Polis Okulu Parkurları Hakkında

Polis okulları parkurları uygulamalarında birçok farklı spor alanı vardır. Bunlar genel olarak sıçrama tahtası, tek ayakla sıçrama, lastik içinden geçme, hızlı koşu, takla atma gibi başlıca türlerde bulunmaktadır.

​​​​​​​72 metre uzunluğundaki bu parkur tamamlama esnasında hatalı yapılan hareket sizlere ceza puanı olarak yansımaktadır. Belirtilen süre içerisinde belirtilen aşamaları tamamlayamayanlar ise elenmektedir. Sizlerde bu zorlu parkurlardan geçerken bu nedenle bazı kurslardan destek almanız gerekmektedir. Burada yer alan İstanbul pöh parkur kursları gibi kurslar size ciddi anlamda katkı sunacaktır. Bunun dışında bekçilik sınavlarına girmek isteyenler de benzer parkurlardan geçmek durumundadır. Bu anlamda yine İstanbul bekçi parkur kursları da sizlerin bu alanlarda başarılı olmanız noktasında yardımcı olacaktır.

Kurs Tercihlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir

Bu parkurlarla ilgili kursları tercih ederken dikkat edilmesi gereken noktalar ise dersleri verecek eğitimcilerin bu alanlarda bilgi sahibi olması, yenilikleri takip edebilmesi ve alanında uzman kimseler olmasıdır. Doğru bir eğitim uygulanmadığı takdirde bu sınavlardan başarı şansınız mümkün olmayacaktır.

​​​​​​​Bu nedenle kurslar araştırılırken yalnızca fiyatların cazip olmasının dışında kurs içeriğinin kaliteli olması ve eğitimlerin uygulandığı alanları verilecek hizmete uygun olması da iyi bir şekilde analiz edilmelidir. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda bu kurslar sayesinde sizlerde gireceğiniz parkurlarda başarı gösterebilirsiniz.

Sonuç olarak her yıl binlerce kişinin başvurduğu bu okullar ve mülakatlarda başarılı olabilmenin yolu ön hazırlık süreçlerinin sıkı bir şekilde yerine getirilmesine bağlıdır. Bunu sağladığınız takdirde binlerce rakibiniz arasından başarılı bir sisli escort şekilde bu kursları geçebilmeniz ve okullara giriş hakkını kazanabilmeniz mümkün olacaktır.

    Avrupa Yakası Şubelerimiz

  1. Arnavutköy , Avcılar , Bağcılar , Bahçelievler , Bakırköy , Başakşehir , Bayrampaşa , Beşiktaş , Beylikdüzü , Beyoğlu , Büyükçekmece , Çatalca , Esenler , Esenyurt , Eyüp , Fatih , Gaziosmanpaşa , Güngören , Kâğıthane , Küçükçekmece , Sarıyer , Silivri , Sultangazi , Şişli , Zeytinburnu Anadolu Yakası Şubelerimiz
  2. Adalar , Ataşehir , Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye ,Üsküdar
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.