Siirt Parkur Hazırlık Kursu

Siirt Parkur Hazırlık Kursu

 

Siirt bekçi kursu


Siirtteki Şubemiz için

Siirt ‘in Başarılı Hazırlık Kursu İçin Arayabilirsiniz . 0546 770 00 21
Milli piyango erkek öğrenci yurdu spor salonu

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

Siirt Pomem Parkur Kursu

Bekçilik mesleği sokakların güvenliğini sağlamak, halkın güvenli ve huzurlu bir ortamda kalmasını sağlamak için sabaha kadar görev yapmaktadır. Yeni yasa ile çıkan ve tekrar gündeme gelen bekçilik mesleği için alımlar başladı. Fakat bu meslek sahibi olabilmek o kadar da kolay değil. Başvuru yapan kişilerin birçok zorlu görevleri başarıyla bitirmeleri gerekmektedir. Çarşı ve mahalle bekçiliği olarak iki ana dalda alım yapılan bekçiler alanlarına göre de mülakat sınavından geçmek durumundadır. Bekçi adayların bekçi olmak için girmiş oldukları sınav için bekçilik kursu açılmıştır. Bu sayede bekçi adayları tam manası ile sınavlara hazırlık yapabilmektedir.

Türkiye’de dönem dönem polislik mesleği hakkında alımlar olduğu sitelerde dolaşır. Sizde bunları takip etmişseniz mutlaka alım şartlarına da bakmışsınızdır. POMEM öğrenci alımı yapmak için fiziksel test yapar. Bu fiziksel ters parkurdan oluşur. Parkurda etap şeklindeki tüm engeller zamanla paralel olarak geçilmek durumundadır.

POMEM parkurunu geçmek isteyenler çalışmadan bunu yapamayacaklarını bildiklerinden onlara bir tavsiyemiz var. Bireysel çalışmak yerine kursumuzu tercih ederek çalışmanız halinde, profesyonel eğitimcilerle eğitimler alma imkanına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz hemen Siirt POMEM parkur kursumuzun irtibat numarasına yukarıdan ulaşarak bizi arayabilirsiniz. Unutmamanızı istiyoruz ki bizler sizin için varız ve sizin için çalışıyoruz. Emekleriniz boşa gitmesin diye çabalıyoruz.

Siirt Bekçi Parkur Kursu

Bekçi hazırlık kursu, bekçi eğitimlerinin verildiği bir kurs biçimidir. Bekçiler bu eğitimi haftanın dört günü alır. Bu eğitimlerin içerisinde yakın savunma, teleskopik cop, uzak mesafe gibi birçok farklı dal mevcuttur. Bekçilik mesleğine başvuru yapan kişiler bekçi hazırlık kursu eğitimi alarak ardında da başarılarını göstermek adına sınava tabi tutulmaktadırlar. Sınavı başarı ile geçmelerinin ardından sokakta göreve hazır hale gelmekteler.

Bekçi alımlarının yüksek olması mesleğin son dönemlerde en popüler memurluk olmasını sağladır. Öyle ki bekçilikle alakalı olmayan çok sayıda kişi bile bekçi olmak için sıralara girmeye başladır. Ülkemizde mesleklere olan taleplerin yoğun olması, rekabetçi bir ortamı doğurdu. Bu rekabetçi ortam elbette herkesin mutlu olamayacağını da bizlere gösteriyor.

Ancak Siirt bekçi parkur kursumuz ile her şey kontrol altında. Kursumuza katılım sağlayarak bekçilik kadronuzu garanti altına alabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece kursumuza katılım sağlamak için bizi aramak olacak. Uzman eğitmenlerimiz sizlere en iyi koşullar altında eğitim verip, sınavdan başarı elde etmenizi sağlayacaklardır.

Siirt Pmyo Hazırlık Kursu

Bekçiler kendi can güvenliklerini koruyarak, görev bölgelerinde yaşayan halkın can güvenliğini de korumaktadır. Görev bölgelerinde yaşanabilecek tehlikelere karşı her türlü duruma müdahale etme seviyesine getirilmektedir. Bekçiler günün en zor saatleri olan akşam ve gece saatlerinde sabahın ilk ışıklarına kadar görev almaktadır. Görev ve yetkileri polisler ile aynıdır. Bu nedenle bekçi ve polis iş birliği içinde görev kapsamında hareket etmektedir. Bekçilik de aynı polislik gibi genel hizmet sınıfındadır. Bu sınıf emniyet mensubuna dahil olduğu için TC. ceza kanunu hükümleri gereğince olsun anayasaya ve kanunlara dayanarak şüpheli gördüğü kişiyi durdurma, kimlik sorma, zorluk çıkaran bir şahıs söz konusu olduğunda ise kelepçe ve cop kullanma konusunda haklara sahiptir. En son olarak da silah kullanma yetkisi gene kanunlar ile olasıdır.

Siirt PMYO parkur kurslarımız, siz değerli öğrencileri için parkur eğitimlerini vermeye devam etmektedir. Parkurumuza katılan öğrencilerimizin, kendileri de istemeleri halinde başarılı olacaklarının garantisini verebiliyoruz. PMYO okuyup, iki yıl sonra polis olmak hedefinde olan kişiler hemen bizi arayıp hedeflerine birkaç adım daha yaklaşabilirler.

Siirt PMYO parkur kursumuza sizde katılarak, PMYO parkurunda en iyi dereceyi alabilir ve hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz yukarı alanda yer almakta olan irtibat numaramızı arayıp, parkur hakkında tüm bilgilerin sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyatlarla katılabileceğimiz kursumuza sizde kolayca kazanabilirsiniz.

Siirt Paem Parkur

Bekçi parkur, bekçilik sınavı için adayların sınav zamanında kendini gösterdikleri zorlu parkur alanına denilmektedir. Adaylar bekçi parkur kısmında sınav olmadan önce girmiş olduğu bekçi kurslarının parkurlarında disiplinli bir şekilde çalışmak zorundadır. Bekçi parkur bölümlerinin sınavdaki parkur alanıyla aynı olması gerekmektedir. Kişi ancak bu şekilde gerçek manası ile sınava hazırlanmış sayılır.

Siirt Besyo Hazırlık Kursu

Hayalinizde BESYO okumak varsa, kursumuz her daim yanınızda. Daha önce eğitim verdiği tüm öğrencilerinin parkuru en iyi şekilde tamamlamasına yardımcı olan kursumuz, sizi de bekliyor. Hedefim BESYO, ben bu okulu okuyacağım, geleceğimi bunun üzerine kuracağım diyorsanız, çalışmanız gerektiğini, fiziğinizi her an hazır tutmanızı unutmamanız gerekiyor. Disiplinle sürdüreceğiniz her çalışmanın da meyvesini mutlaka alacağınızı garantisini veriyor, daha önce çalışanlar.

Disiplinli çalışmanın merkezi olan Siirt BESYO parkur kursumuz, sizler parkurun nasıl geçileceği hakkında uygulamalı dersler veriyor. Bu dersler sıradan kişiler tarafından değil, alanında profesyonelleşmiş antrenörler tarafından sağlanıyor. Sizde hem disiplinli çalışma fırsatı yakalıyorsunuz hem de profesyonel eğitimler alabilme imkanı buluyorsunuz. Eğer BESYO hedefinizse, istikametiniz bizim kursumuz.

Siirt Pöh Parkur

Polis Özel Harekat, isminden fark edileceği gibi biraz daha özel bir polislik dalıdır. Özel bir dalda polis olmak isteyenleri de biraz daha zor bir parkuru beklediğiniz söylemek yanlış olmayacaktır. PÖH olmayı düşünüp, geleceğini garanti altına almak hedefinde olan öğrencilerin parkuru geçmeleri şarttır. Bazen sadece parkuru geçmek yeterli olmayacağı gibi derece almak da gerekebilir. Bunun için daimi çalışmak önemlidir.

Size daimi olarak çalışabilme fırsatı bulabileceğiniz, parkuru baştan aşağı tanıyabileceğiniz kursumuzu takdim etmek istiyoruz. Siirt PÖH parkur kursumuz, Türkiye’nin en iyi eğitimcilerine sahip olmanın gururunu yaşarken, sizleri de gerçek PÖH parkur mülakatına hazır tutuyor. Siz sınava girdiğinizde başarının ne kadar kolay olduğunu, kursumuza katılarak anlayabiliyorsunuz. Hedefiniz ve hayaliniz PÖH olmak ise hemen kursumuza katılmanızı tavsiye ediyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.