Ordu Parkur Hazırlık Kursu

Ordu Parkur Hazırlık Kursu

Ordudaki Şubemizi Aramadan Kursa Başlamayın..

Ordu ‘nun En İyi Hazırlık Kursu İçin Arayabilirsiniz . 0546 770 00 21

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

 

 

26.Dönem kazananlar

BESYO’ya hazırlananların çok iyi bildiği mülakat, parkur sistemidir. Ancak öğrencilerin bir bölümü, bu parkurun oldukça basit olduğunu ve hazırlanmanın gereksiz olduğunu düşünür. Eğer fırsatınız olursa bu parkurları takip edince, elenen öğrencilerin, çalışma gereği duymayanlar olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Her şeyde olduğu gibi BESYO’ya giriş için mutlaka hazırlık yapmalısınız.

 

Asıl amacı zaten fiziksel aktivite olan Beden Eğitimi Yüksek Okuluna antrenmansız girip kazanmak oldukça zor olur. Ordu BESYO parkur hazırlık kurslarımız da bu anlamda isteyen öğrencilere, en iyi BESYO parkuru eğitimi verip, kazanmasına yardımcı olmaktadır. Kursumuza gelen öğrencilerin diğerlerine göre birkaç adım olduğunu, kazanmalarının da kendi isteklerine bağlı olarak garanti olduğunu belirtebiliriz.

 

Ordu POMEM Parkur Hazırlık Kursları

 

Ordu ilinden POMEM mülakatına katılacak olanlar kursumuza şimdi başvuruda bulunabilirler. Polislik hayali kuranlar, yazılı mülakattan geçtikten sonra ekibimizle iletişime geçebilir, kursumuzu hakkında bilgi alabilirler. POMEM parkur sınavından başarılı olmayın düşünenler ve buna göre polis olmayı hedefleyenler, Ordu POMEM parkur kursumuza müracaat edebilirler.

 

Kursumuzda parkur eğitimini vermenin yanında, öğrencimizin nasıl daha rahat sınavı geçebileceğiniz, fiziğini nasıl daha formda tutacağını da aktarmaya çalışıyoruz. Bu alanda profesyonel bir eğitmen kadrosuna sahip olduğumuzdan, öğrencilerimizin rahat olmasını tavsiye ediyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey parkurumuza başvurmak olacak. Biz sizlere rehberlik ederek, POMEM parkurunu geçmeniz için gerekli tüm bilgileri aşama aşama aktarıyoruz.

 

Ordu PÖH Parkur Hazırlık Kursları

 

Polis Özel Harekat denildiğinde insanların aklına hemen geçilmesi imkansız olan zorlu parkurlar geliyor. Evet bu parkurlar zorludur ama asla imkansız değildirler. Nitekim bugün ülkemizde on binlerce PÖH personeli olduğunu görebiliriz. PÖH parkurunun diğer parkurlardan daha zor olmadığını söylemek de doğru olmayacaktır. Fakat Ordu PÖH parkur hazırlık kursumuz, kurduğu ekiple, bu alanda öğrencilerin parkuru geçmesini sağlıyor.

 

Peki ama nasıl bu zorlu parkur kolaylıkla geçilebiliyor? Söyle anlatalım. Eğer kurumsal bir kimliğiniz varsa ve bu işe gerçekten profesyonel eğitmenlerimizle birlikte gönül vermişseniz bunu rahatça yapabilirsiniz. Ancak bizden bile daha değerli olan öğrencimizin PÖH olmayı ne kadar istediğidir. Amacımızı hedefi olan öğrencilerin bu parkurdan kolay bir şekilde geçmesini sağlamaktır. Bunu da kadromuzla bugüne kadar defalarca başararak, kanıtladık.

 

Ordu Bekçi Parkur Hazırlık Kursları

 

Bekçilik ülkemizde pek önemsenmeyen bir meslek olarak görülüyor. Ancak araştırmalara baktığımız zaman, son yıllarda en çok talep gören mesleğin de bekçilik olduğunu anlayabiliriz. Bekçilik sanıldığı gibi basitçe olunmayan bir meslektir. Daha doğrusu çalışmayanların kolaylıkla olamayacağı bir alandır. Yeterli sınav ve mülakat hazırlıklarını yapanlar kısa süre içerisinde bekçi olabilirler.

 

Ordu bekçi parkur hazırlık kursumuz da bu anlamda kendisini profesyonel anlamda parkurlara hazırlamak isteyen öğrencilerine destek sağlamaktadır. Kadrosuyla güven veren ekibimiz, Ordu ilinde önemli bir talep görmektedir. Sizde hemen yerinizi almak ve bekçiliğe adım atmak için hemen yukarıda yer alan irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Ordu PMYO Parkuru Hazırlık Kursları

 

PMYO ön lisans eğitimi alıp polis memuru olmak isteyen öğrenciler, yazılı sınavdan ve fiziksel mülakattan geçmek durumundadırlar. Söz konusu fiziksel mülakatın kuralları PMYO tarafından belirlenmiş bir parkur aşamasıdır. Bu parkur geçilmediği sürece PMYO’ya giriş yapmak mümkün değildir. Bu nedenle PMYO hedefiniz varsa mutlaka bu parkuru geçmek için hazırlık yapmanız gerekecektir.

 

Ordu PMYO parkur kursumuz sizin için tüm eğitimleri hazırlayarak, parkuru geçebilme imkanı tanıyor. Sizde geniş öğrenci havuzumuza katılarak, kazanan adaylardan birisi olabilirsiniz. Hemen bizi arayarak gerekli tüm detaylı bilgiyi anında alabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.