Afyonkarahisar Parkur Hazırlık Kursu

Afyonkarahisar Parkur Hazırlık Kursu

Afyonkarahisar Şubemizdeki Kursumuzu Aramadan Kursa Kayıt Yapmayın..

Afyonkarahisar ‘in Başarılı Hazırlık Kursu İçin Arayabilirsiniz . 0546 770 00 21

 

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

Besyoya, Pomem’ e, Pöh’e, bekçiliğe veya Pmyo parkurlarına hazırlanmaya karar verdiniz ancak nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda kafanız mı karışık? Biz Parkur Eğitmenim olarak sizin yanınızdayız. Bu yüzden kendinizi yalnız hissetmenize gerek yok. Gereken bütün eğitimleri biz size veriyoruz. Gerisi size kalmış.

 

Afyonkarahisar Besyo Parkur Kursu

 

Besyo’ ya hazırlanırken bilmeniz gereken birkaç şey var. Öncelikle bir parkura tabi tutulup vücut direncinizin ölçüleceğini bilmeniz lazım. Bu yüzden gerekli eğitimi alarak gücünüzü maksimum seviyeye çıkarmanız gerekiyor. Bu aşamada yanınızda biz olduğumuz için birçok şey sizin için daha kolay olacak. Dışarda kendi başıma çalışabilirim demeyin. Eğer kazanamazsanız bir sene daha beklemeniz gerekecek işinizi şansa bırakmayın.

 

Biz size Afyonkarahisar besyo parkur kursu olarak uzman eğitmenlerimizle gereken en iyi eğitimi vermek için buradayız. Hayallerinizi ertelemenize gerek yok. Kimse emeklerinin boşa gitmesini istemez. Biz sizi parkura hazırladığımızda hayallerinizi ertelemenize gerek kalmayacak. Buna garanti veriyoruz.

 

Afyonkarahisar Pomem Parkur Kursu

 

Pomem bildiğiniz gibi polis teşkilatına polis yetiştirmektedir. Tabii ki Pomem’ i geçmek kolay bir yol değildir. Özveri ve emek isteyen bu uzun yolda sizinle birlikte olarak emeklerinizin boşa çıkmaması için elimizden geleni yapmak istiyoruz. Pomem’ e hazırlanmak disiplin işidir.

 

Size Afyonkarahisar pomem parkur kursumuzda size parkuru tanıtıp, mümkün olduğunca yüksek puanla sizi polis teşkilatına hazırlamayı amaçlıyoruz. Yol haritanızı çıkararak eğitmenlerimizle disiplinli ve yoğun bir eğitimden geçtikten sonra polis teşkilatına girmeniz düşündüğünüzden daha kolay olacak.

 

Afyonkarahisar Pöh Parkur Kursu

 

Polis Özel Harekat teşkilatı olan Pöh diğer parkurlara göre daha zorlayıcıdır. Parkurun içinde daha fazla engel bulunmaktadır. Pöh diğer alanlara göre çok daha fazla beceri, yetenek ve özveri gerektirir. Bu yüzden bu maceranız da sizin yanınızda olmak için can atıyoruz.

 

Eğitimlerimizde diğer parkurlarda olduğu gibi size parkuru tanıtıyoruz. Ardından sizinle birlikte uzman eğitmen kadromuz size gerekli eğitimi veriyor. Amacımız bu zorlu yolunuzda yanınızda olarak sizi daha güçlü sınava hazır bir hale getirmek. Eğitmenlerimiz Afyonkarahisar pöh parkur kursumuzda size gereken teorik ve pratik bilgiyi size verecekler. Bu sayede sınava hazır hale gelerek hayalinize bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

 

Afyonkarahisar Bekçi Parkur Kursu

 

Bekçilik yapmak gibi bir hayaliniz mi var? Ancak geçmeniz gereken fiziksel yeterlilik parkurundan korkuyor musunuz? Nasıl bir yol izlemeliyim diye düşünüyorsanız size yardımcı olmak için Afyonkarahisar bekçi parkur kursumuza sizi bekliyoruz. Şunu bilmelisiniz ki bu parkurda ne kadar hızlı, çevik ve dayanıklı olduğunuz çok önemli. Parkuru dayanıklılıkla bitirmelisiniz. Eğer parkuru bitiremez iseniz elenirsiniz. Biz elenmenizi istemiyoruz bu yüzden buradayız.

 

Kursumuzda size gerekli olan hız ve beceriyi uzman antrenörler tarafından uygulamalı olarak öğreneceksiniz. Bu sayede hayaliniz için en büyük adımı atmış olacaksınız. Gerçekten istiyorsanız bu parkuru bizimle birlikte nasıl geçeceğinizi size öğreteceğiz. Birlikte yaptığımız çalışmanın meyvelerini parkuru tamamlayıp sınavı geçtiğinizde yiyebilirsiniz. Biz size parkuru geçeceğinizi garanti ediyoruz.

 

Afyonkarahisar Pmyo Parkur Kursu

 

Polis Meslek Yüksek Okulu’na hazırlanmak istiyorsanız parkur mülakatından geçmeniz gerekmektedir. Bu kurum size 2 sene boyunca eğitim vermektedir. 2 senenizi tamamladıktan sonra polis olabilirsiniz. Tabii önce gerekli sınavları vermeniz gerekiyor. Sınavda yeterli bir puan almanız ilk adım. Ardından okula başvuru yapabilirsiniz. Daha sonraki adım ise parkuru tamamlamanız.

 

Fiziksel ve zihinsel olarak sizi sınava hazırlamak için Afyonkarahisar pmyo parkur kursu sizin yanı başınızda. Eğitmenlerimiz sizi her türlü etaba hazırlayacak ve bu sayede parkuru geçememe ihtimaliniz sıfırlanacaktır.

 

Şimdi yapmanız gereken yukarıdaki kurslarımız için bizimle iletişime geçmeniz. Ardından hayallerinizi ertelemeden en doğru şekilde geleceğinize bir adım daha atabilirsiniz.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.