Afyon Parkur Hazırlık Kursu

Afyon Parkur Hazırlık Kursu

Afyondaki Şubemizi Aramadan Kursa Başlamayın..

Afyon ‘un En İyi Hazırlık Kursu İçin Arayabilirsiniz . 0546 770 00 21

 

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

Afyon’da öğrencilerin çoğu, BESYO sınavlarına girerek, hayallerine kavuşmak isterler. Fakat öğrencilerin bu alanı geçip, istedikleri üniversiteyi okuyamamaları önünde bir engel bulunur. Bu engel, basite almaktır. Sınava girenler, BESYO parkurunu çok fazla basite alıp, çalışmanın gerek olmadığını düşünür. Ancak ne yazık ki çalışmayan kişiler, sınavdan elenen gurup olarak seçilirler. Daha doğrusu parkuru zamanında tamamlayamazlar. Hatta bazen yürüyecek halleri bile kalmaz.

 

Eğer emeklerinizin boşa gitmemesi için kararlıysanız ve eğer hayallerinizden vazgeçmeye niyetiniz yoksa, Afyon BESYO parkur kursumuz sizi bekliyor. Kursumuza katılarak başarılı bir BESYO parkur derecesi alabilirsiniz. BESYO’ya girmeyi gerçekten düşünüyorsanız, o zaman size bunun garantisini veriyoruz. Hazırsanız bizi hemen arayabilirsiniz.

 

Afyon POMEM Parkur Kursları

 

POMEM, Polis Teşkilatına bağlı, polis yetiştiren, bir kurumdur. Bu kuruma katılmak isteyen kişiler, sistemde yer alan parkur mülakatını geçmek durumundadırlar. Parkuru geçemeyenler, sınavlardan elenmiş olurlar. Sınavdan elenmemek için tek yol, özveri ile sınava çalışmaktır. Disiplinli bir çalışma dönemi geçirip, POMEM parkurlarında başarılı olmayı hedefliyorsanız, Afyon POMEM parkur kurs çalışmalarımızı sizin için de hizmet veriyor.

 

Başarılı olmanın ilk adımı olan parkur kursumuzda; parkur tanıma, parkuru başarıyla geçmek için gerekenler, verimli antrenman çalışmaları alanlarında sizlere eğitimler verilir. Sizde bu eğitimi aldıktan sonra artık gerçek parkura hazır olursunuz. Hem rakiplerinizin önünde yer almak hem de hayallerinize kavuşmak için bizimle hemen iletişim kurabilirsiniz.

 

Afyon PÖH Parkur Kursları

 

Polis Özel Harekatının kısaltılmış ismine PÖH denmektedir. PÖH, polisliğin diğer kollarına göre daha çok sağlamlık, beceri ve meslek bilgisi gerektirir. PÖH olmak isteyenler, sınavda başarılı olmak için mutlak anlamda parkura girmek zorundalar. Bu parkurdaki engeller diğerlerine göre biraz daha fazladır. Fakat PÖH parkurunu geçmek sanılanın aksine çok zor değildir. Tabi bu durumda çalışmak gereklidir.

 

Kursumuzu size en iyi çalışma ortamlarını sağlar. Parkur sınavında girmeden size parkuru tanıtır. Bu parkuru nasıl aşabileceğiniz alanında, uzman eğitimlerden teorik ve pratik bilgi edinirsiniz. Kısacası her anlamda kendinizi PÖH olmaya hazırlarsınız. Bu hazırlanma sürecinin başından sonuna kadar sizinle birlikte olan Afyon PÖH parkur kursumuzu tercih ederek, geleceğe adımınızı atabilirsiniz.

 

Afyon Bekçi Parkur Kursları

 

Bekçi olma hayali kurmakta olan gençler, engelleri bir bir geçmek durumunda kalırlar. Önlerinde en büyük engellerden birisi de parkur sistemli olan fiziksel yeterlilik testidir. Bu testte kişinin ne kadar dayanıklı olduğu, hız yetenekleri her açıdan değerlendirilir. Hızlı olup dayananlar, parkuru kolayca geçerek, bekçiliğe dev bir adım atmış olurlar.

 

Afyon bekçi parkur kursları da bu anlamda dev adımı atmanızda size yardımcı olur. Uzman antrenörler, kendi bilgilerini sizlere uygulamalı olarak aktararak, parkuru en kısa sürede tamamlamanızda yardımcı olurlar. İddia ediyoruz, eğer siz bekçiliği gerçekten isteyerek kursumuza katılırsanız, parkuru geçmek çocuk oyuncağı olacak. Hemen bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Afyon PMYO Parkur Kursları

 

Polis Meslek Yüksek Okulu, iki yıl boyunca ön lisans olarak eğitim veren kurumdur. Bu okulda okuyup eğitimlerini tamamlayanlar, polis olurlar. Fakat PMYO’ya katılmak belli şartları yerine getirmekle mümkün olabiliyor. Bunun ilk şartı sınavda yeterli puanı almaktır. Sınavda yeterince iyi bir puan alırsanız, bu okula başvurunuzu yapabilirsiniz. Ancak henüz bitmedi, hazırlanan parkuru da gerekli derecede tamamlamanız gerekiyor.

 

Afyon PMYO parkur kursumuz, size en iyi eğitimi vererek, parkur mülakatından geçmeme gibi bir ihtimal bırakmıyor. Eğitmenlerimizle beraber yapacağınız çalışmalar sizi hem fiziksel hem de zihinsel olarak sınava hazırlayacak. Daha fazla bilgi ve fiyat için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.