Bartın Parkur Hazırlık Kursu

Bartın Parkur Hazırlık Kursu

Bartındaki Şubemiz İçin

Bartın ‘ın En İyi Hazırlık Kursu İçin Arayabilirsiniz . 0546 770 00 21

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

Kursumuz sayesinde, öğrencilerimiz BESYO tarafından düzenlenen parkuru rahat bir şekilde geçebiliyorlar. BESYO tarafından düzenlenen bu parkurlar, fiziksek ve zihinsel yeterlilik üzerinden olduğu içi öğrencilerimizi profesyonel bir hazırlık döneminden geçirerek, amaçlarına ulaşmaları için ön ayak oluyor. Bartın BESYO parkur ile sizler de istediğiniz Beden Eğitimi Yüksek Okuluna sınır olmadan girebilirsiniz.

BESYO parkuru bazı öğrenciler tarafından yanlış değerlendirilip kolay olarak görülüyor. Ancak sizi uyarmalıyız ki her işte olduğu gibi bu parkur aşamasında çeşitli zorluklar vardır. Eğer antrenman yapmamışsanız veya hazırlık kurslarına katılmamışsanız parkuru geçebilmeniz için şansınızın çok yüksek olması gerek. İşinizi şansa bırakmak istemiyorsanız kursumuza katılarak BESYO hayallerinize adım atabilirsiniz.

Bartın POMEM Parkur Kursu

POMEM, polis alımında yazılı ve fiziki mülakatlar uygulamaktadır. Dolayısıyla polis olmak için yanıp tutuşan genç öğrenciler, bu iki sınavdan da geçmek durumundadırlar. Yazılı sınav nasıl ki belli periyodik bir çalışma gerektiriyorsa, fiziksel mülakatlar da önemli bir çalışma gerektiriyor. Bu çalışmanın yapılmaması halinde, mülakatın geçilmesi oldukça zorlaşıyor.

Bartın POMEM parkur kursu olarak bizler, siz daha iyisini yapın ve hayalinize kavuşun diye tüm var gücümüzle sizlere destek sunuyoruz. Profesyonel kadromuz, ilk aşamadan son aşamaya kadar parkur çalışmalarınızı takip ederek, gelişiminizin daha iyi olabilmesi için sizlere yardımcı oluyor. Bu vazgeçilmez kursumuza katılarak, hayaliniz olan POMEM’in parkurlarını rahatça geçip girebilirsiniz. Hayallerinizin peşinden koşuyorsanız, zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

Bartın PÖH Parkur Kurs Eğitimimiz

Her yıl on binlerce öğrenci Polis Özel Harekat eğitimine katılmak için çaba sarf ediyor. Özellikle öğrenciler kişinin fiziksel becerilerini ölçen PÖH parkurlarından sorunlar yaşayabiliyorlar. Bu sorunları yaşamanın nedeni, parkurun çok zor olmasından değil, belli bir hazırlık yapılmamış olmasından kaynaklanıyor. Çünkü sizde takdir edersiniz, ister fiziksek isterse de zihinsel bir aktivite olsun, çalışma yapmadan bir şeyler başarmak pek mümkün olmuyor.

Bartın PÖH parkur kursumuzda, bu çalışmayı doğru ve disiplin içerisinde yaparak, PÖH olma hayallerinize kavuşabilirsiniz. Evet yanlış duymadığınızı söyleyebilirim. Eğer Polis Özel Harekatçı olmayı kafanıza koymuşsanız, geriye kalan kursumuza katılıp disiplinli bir eğitim almanız olacaktır. Daha sonra o hayalinize adım atmaya başlayabilirsiniz.

Bartın Bekçi Parkur Kurs Eğitimimiz

Daha önceki dönemlerde bekçilik uygulaması kaldırılsa da son dönemde tekrar aktif edilerek, öğrencilere yeni bir kapının açılması sağlandı. Bu kapının açılmasıyla birlikte öğrenciler bekçi olabilmek için araştırma yapmaya koyuldu. Bu araştırmada görüldüğü gibi bekçi olabilmek için tüm sınavlardan geçmeniz gerekiyor. İlk adım olan yazılı sınav geçildikten sonra sıra, fiziksel gücü ölçen parkur uygulamasına geliyor.

Bekçilik parkurunda öğrencilerin başarı elde edebilmesi için azimli, çalışkan ve becerikli olmaları aranan şartlardır. İşte bu nedenle bu parkura katılmadan önce vücudunuzun mutlaka bir ön hazırlık aşamasından geçmesi gerekiyor. Bartın bekçi parkur kurs eğitimlerimiz bu amaçla sizlerin hizmetine sunularak, başarıya bir adım daha yaklaşmanıza zemin hazırladı. Eğer ben bekçi olup, geleceğimizi garanti altına almak istiyorum diyenlerdenseniz hemen bizi aramalısınız.

Bartın PMYO Parkur Kurs Eğitimimiz

Bartın PMYO parkur kurs eğitimlerimiz ile öğrencilerimiz PMYO mülakatlarında başarılı oluyorlar. Disiplinli bir ön hazırlama çalışması yapılan kursumuzda eğitmenlerimizin tamamı profesyonel öğretmenlerden oluşuyor. Daha önce defalarca öğrenci hazırlayan eğitmenlerimiz sayesinde, siz de hedeflediğiniz Polis Meslek Yüksek Okuluna mülakatları geçerek girebilirsiniz.

İki yıllık eğitiminizi aldıktan sonra artık hayatınıza polis olarak başlayabilir, geleceğinizi kurtarabilirsiniz. Gerçekten başarıyı istiyorsanız ve hayalinizde polis olmak varsa mutlaka bizimle iletişim kurup kursumuza katılmalısınız.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.