Giresun Parkur Hazırlık Kursu

Giresun Parkur Hazırlık Kursu

Giresundaki Şubemizi Aramadan Kursa Başlamayın…

Giresun ‘un En İyi Hazırlık Kursu İçin Arayabilirsiniz . 0546 770 00 21

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

Beden eğitimi öğretmeni olmak, antrenör olmak veya diğer spor alanlarında faaliyet gösterenler, Beden Eğitimi Yüksek Okuluna girmek durumundadırlar. BESYO olarak da bilinen bu bölüm, çevik ve spora yatkın öğrencileri almayı tercih eder. Nitekim bundan dolayı tüm BESYO bölümü olan üniversiteler, öğrenci alırken, dayanıklılık gerektiren parkur elemesi yaparlar. Parkurda sportif olan öğrenciler elenerek, daha çevik kişiler alınır.

 

Uzun yıllardır BESYO hayaliniz var ama bunun için son şansınız mı? Eğer kendinize güveniyorsanız, sınavdan yeterli puanınızı aldıysanız, o halde biz yanınızdayız. Giresun BESYO parkur kursu olarak biz, her aşama için sizi özel olarak hazırlıyoruz. Parkurda olan tüm zorlukları, uzman eğitmenlerimiz sayesinde aşıyor ve gerçek parkur sınavında, herkesin önünde yer alıyorsunuz.

 

Giresun POMEM Parkur Hazırlık Kurs Çalışması

 

POMEM polislik hayali kuranlar için Polis Teşkilatları tarafından görevlendirilen kurumdur. Polis olmak için aday alımı yapan bu kurum, kişilerin fiziki yeterliliklerini test altına alır. Öncelikle sınavı geçen adayların parkur aşamasıyla, fiziklerinin polisliğe ne kadar yatkın olduğunu belirlerler. Bu parkuru aşanlar POMEM’e katılmaya hak kazanırlar.

 

POMEM parkurunu geçmek herkesin yapabildiği, çok basit bir iş değildir. Bunu başarabilmek, beceri, emek ve disiplin ister. Niyetiniz, POMEM parkurunu geçmekse eğer sizi kimse durduramaz. Bizde size bu aşamada destek sağlayarak, parkuru daha kolay geçmeniz için yardımcı oluyoruz. Giresun POMEM parkur kursumuza kayıt yaptırarak, polislik mesleğini çok istediğinizi tüm dünyaya haykırabilirsiniz.

 

Giresun PÖH Parkuru Hazırlık Kurs Çalışması

 

Polislik her an çeviklik gerektiren bir meslektir. Öyle ki çok fazla kilolu ya da çok fazla zayıf birinin polis olduğu az rastlanan bir durumdur. Polisliğin de kendi dalları bulunur. Bu dallar içerisinde fiziksel gücün en üstte olduğu alan ise Polis Özel Harekat Teşkilatıdır. Bu alandaki polislere baktığınız zaman çok uzun olmasalar bile spor yaptıkları çok açıkça bellidir.

 

PÖH bu polis alımlarını yaparken oldukça seçici bir parkur hazırlar. Bu parkurda esas olan dayanıklı olmak ve antrenmanlı olmaktır. Eğer her ikisine de sahip değilseniz, parkuru geçmeniz neredeyse mümkün değildir. Giresun PÖH parkur hazırlık kurs çalışmalarımızda bize katılabilir, PÖH olabilirsiniz. Kursumuza katıldıktan sonra diğer halinizle olan farkınızı görebilir, sınavı kazanmak için ilk adımınızı attığınızı hissedeceksiniz.

 

Giresun Bekçi Parkuru Hazırlık Kurs Çalışması

 

Bekçi olmak için üç aşamayı geçmek gerekiyor. Bunlardan birincisi KPSS’den yeterli puan almaktır. İkincisi ise parkur geçmektir. Parkur geçildikten sonra ise sadece sözlü mülakat kalır. Parkuru geçmek demek bekçiliğe adım atmış olmak demektir. Çünkü Türkiye’de bekçi olmak isteyenlerin önünde bulunan en büyük engel parkur sistemidir. Türkiye’de öğrenciler ise parkur kurslarına katılmadıklarından bu sistemi geçmekte zorlanırlar.

 

Biz Giresun bekçi parkur kursları olarak öğrencilere bu imkanı sunan özel bir kurumuz. Öğrencilerimiz kursumuza katılmak istediklerini belirterek, bekçi olma yolunda önemli bir adım atabilirler.

 

Giresun PMYO Parkur Hazırlık Kurs Çalışması

 

PMYO, polislik alanında öğrenci olmayı hedefleyen kişilerin alımlarını yapan kurumdur. Polis Teşkilatına memur yetiştiren PMYO, bu alanda parkur sistemini geliştirmiştir. Polis olmak isteyenlerin de mutlaka bu parkuru geçmeleri gerekmektedir. Sizde PMYO parkurunu basitçe geçmek ve hedefinizdeki mesleğe adım atmak isterseniz, hazırlık kursumuz tam size göre.

 

Giresun PMYO parkur hazırlık çalışmalarımıza katılıp, uzman antrenörler eşliğinde antrenman yapma fırsatını kaçırmayın. Türkiye’de birçok gencin geleceğini kurmasına yardımcı olan kurumumuz, sizlere de en iyi şekilde destek vermeye hazırdır. Yapmanız gereken kursumuza katılım sağlayarak, şimdiden parkur için çalışmalara başlamak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.