Rize Parkur Hazırlık Kursu

Rize Parkur Hazırlık Kursu

 

Rizedeki Şubemizi Aramadan Kursa Kayıt Yapmayınız…

Rize‘nin Başarılı Hazırlık Kursu İçin Arayabilirsiniz . 0546 770 00 21

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

Beden Eğitimi, isminde anlaşılacağı üzere fiziksel yapıya dayanan bir alandır. Bu alandan ilerlemek isteyenlerin devasa güçleri olmasına gerek yoktur, ancak çalışmaları şarttır. BESYO ismiyle daha çok bildiğimiz Beden Eğitimi alanı, Türkiye’de pek çok öğrencinin girmek istediği üniversitedir. Belki şaşırtıcı gelebilir ancak bu okula yerleşmek isteyenlerin çok büyük bir çoğunluğu istedikleri başarıyı elde edemezler. Üstelik bu kişiler BESYO’ya girebilecekleri puanı almayı başarmış olanlardır.

Rize Besyo parkur kurs eğitimlerimize katılıp, girmek istediğiniz Rize BESYO üniversitesine kolayca adım atabilirsiniz. Uzman olan eğitimcilerimiz, siz değerli öğrencilerine parkur alanı başta olmak üzere çok yönlü eğitimler verir. Böylece sizler çoğu öğrencinin düştüğü ‘kolayca geçilebilir’ hatasına düşmeden geleceğinizi inşa edebilme fırsatına erişebilirsiniz.

Rize POMEM Parkur Hazırlık Kursu

POMEM ile polislik hayali kuran ve bunun için kuyruklarda bekleyen öğrenci sayısı tahmin edemeyeceğiniz kadar çoktur. Gittikçe rekabetin arttığı bu ortamda kazanmanın zorlaştığını, rahatlıkla söyleyebiliriz. Fakat bilinmesi gereken bir diğer nokta, çalışan kişilerin her şeyde rahatça başarılı olabildiğidir. Bunu neden söylüyoruz?

Rize POMEM parkur kursumuza daha önce katılan öğrencilerimizden çok sayıda kişiyi, POMEM parkurlarında derece almalarını sağladık. Öğrencilerimiz POMEM parkuruna katıldıklarında bizler her zaman onların orada birinci olacaklarına inanıyorduk. Eğer buradaysanız demek ki artık bir amacınız var. İnancınız da varsa emin olun ki kursumuza katıldıktan sonra her şeyin kolaylaştığını göreceksiniz. Siz kendinize inandıkça bizler size inanmaya devam edeceğiz.

Rize PÖH Parkur Hazırlık Kursu

Türkiye’nin en zor polislik dalı hangisi denildiğinde hemen akla PÖH gelir. PÖH antrenman, hırs ve çalışma gerektirdiği için bu gerçekten de böyledir. Çeviklik, çalışma PÖH olmak için mutlak gereklidir. PÖH olmak isteyen öğrencinin eli cebinde bunu yapması imkansızdır. Çünkü bizler buna daha önce yüzlerce kez şahit olduk.

Rize PÖH parkur hazırlık kursumuz, sizlere elinizi cebinizden çıkarma fırsatı sunuyor. Son derece uygun fiyatlarla katılacağınız kursumuzdan sonra istediğiniz başarıyı elde edebileceksiniz. Kursumuza katıldıktan sonra zor bir şeyin olmadığını fark edeceksiniz. Biz eğitimci kadromuz, profesyonel ekibimiz ve mükemmel çalışma alanlarımızla başarılarımızın daim olacağının farkındayız. Size de güveniyoruz.

Rize Bekçi Parkur Hazırlık Kursu

Rize’de bekçi olmayı bekleyen sayıları binleri geçen kişi bulunuyor. Rekabetçi ortamda yeterli puanları alan adaylar da Polis Teşkilatları tarafından düzenlenen bekçilik parkuruna katılmak durumundadırlar. Bekçilik parkurunda engeller bir bir aşılmalıdır. Polislik parkurlarından çokta aşağı kalır bir yanı olmayan bu parkur, emek ve çaba gerektirir. Çalışanların başarabildiği ve dereceyle geçtiği parkur, bekçilik hayali kuruyorsanız sizin de ayağınıza gelecektir.

Bu parkuru kolayca Rize bekçi parkur kursumuzla geçmeye ne dersiniz. Eğer gerçekten hedefinizde bekçi olabilmekse o zaman olabilecek en doğru yerde olduğunuzu sizlere söylemek istiyoruz. Hiç zaman kaybetmeye gerek olmadan hemen şimdi yukarı kısımda yer alan irtibat numaralarımızla bizleri arayabilir, istediğiniz zaman bilgi arayabilirsiniz.

Rize PMYO

İki yıllık üniversite eğitiminden oluşan PMYO, mezuniyet sonrası öğrencilerini polislik kadrolarına yerleştirir. Yani denilebilir ki PMYO mezunu olanlar rahatça polis olabiliyorlar. Peki, ama Polis Meslek Yüksek Okuluna nasıl girebiliriz. Şöyle ki PMYO her dönem adayları için parkur aşamaları düzenler. Daha önce yazılı sınavı tamamlayan öğrenciler bu parkura katılıp başarılı olmak zorundadır.

Rize PMYO parkur bu anlamda sizlere en iyi eğitimcileriyle PMYO parkurundan geçme fırsatı tanıyor. Emeklerinizin heba olmaması için ellinden geleni devamlı yapan kursumuz, istediğiniz andan itibaren size profesyonel eğitim verip, sınavdan daha kolay başarılı olmanızı hedefliyor. Hazırsanız buyurun.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.