Osmaniye Parkur Hazırlık Kursu

Osmaniye Parkur Hazırlık Kursu

Osmaniyedeki Şubemiz İçin

Osmaniye ‘nin En İyi Hazırlık Kursu İçin Arayabilirsiniz . 0546 770 00 21

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

BESYO, çeşitli sınav ve mülakatlarla öğrenci alan, Beden Eğitimi Yüksek Okulunun kısaltılmış hali olan bir üniversite kurumudur. Yapılan üniversite sınavından yeterli puan alanlar yani puan barajını geçen öğrenciler, okula girmek için fiziksel yeterlilik mülakatına girmek zorundalar. Buradaki fiziksel mülakat, parkur tamamlama şeklinde gerçekleşmektedir. Parkuru başarı ile geçen öğrenciler, BESYO’ya girmeye hak kazanırlar.

Ancak bazı öğrenciler sınavı geçmeleri halinde parkur mülakatından başarısız olarak elenirler. Bunun başlıca nedeni, parkur için yeterli düzeyde hazırlık yapılmamış olmasıdır. Osmaniye BESYO parkur kursumuz, bu neticede öğrencilerine destek olup, parkuru başarıyla tamamlamaları için hizmet sunuyor. Hazırlık parkurlarına katılım sağlayan öğrencilerimiz, azim ve isteklerine bağlı, BESYO parkurunu rahatça geçebilme fizikselliğine kavuşabilirler.

Osmaniye POMEM Parkur Mülakat Hazırlık Kursumuz

Polis olma hayali taşıyan öğrenciler için bir fırsat olan POMEM, seçim konusunda belli kriterler uygulamaktadır. Yazılı sınav sonrasında uygulanmakta olan parkur sistemi, öğrenci eleme için tercih edilmektedir. İçeriği çok zor olmasa da bu parkurun katılım sağlayan öğrencilerin büyük çoğunluğunu elediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak bu parkurda elenenler genellikle herhangi bir çalışma yapmamış kişilerdir.

Osmaniye POMEM parkur mülakat hazırlık kurslarımız, bu açıdan öğrencilerine profesyonel eğitmenlerle birlikte mükemmel bir çalışma ortamı sunar. Kursumuza katılan öğrenciler yeterli azim ve kararlıkta olmaları halinde, POMEM tarafından düzenlenen parkuru rahatça aşabilirler. Sizde azimli ve kararlıysanız, bizimle iletişim kanallarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Osmaniye PÖH Parkur Mülakatı Hazırlık Kursu

PÖH denildiğinde aklımıza hemen güçlü, fiziksel olarak düzgün polisler gelir. Dolayısıyla PÖH tarafından düzenlenmekte olan parkur mülakatları da diğer parkur sitemlerinden daha zordur. Ancak PÖH mülakatına katılım sağlayan öğrenciler, kurs yardımı aldığında rahatça başarılı olabilmektedir. Osmaniye PÖH parkur mülakatına hazırlık için kurulan kursumuz, öğrencileri için mükemmel çalışma ortamları sağlamaktadır.

Sizin de Polis Özel Harekatına girme hayaliniz var ise ve bu hayalinizin arkasından gidip başarılı olmak istiyorsanız, yapmanız gereken çok basit. En iyi çalışma ortamını bulabileceğiniz ve profesyonel eğitmenlerden disiplinli eğitimler alabileceğiniz kursumuza katılmak. Yapmanız gereken bu basit şeyi uygulamaya koyarak bizimle iletişim kurabilir ve ilk adımınızı atabilirsiniz.

Osmaniye Bekçi Parkur Mülakatı Kursu

Bekçi alımları ülkemizde en çok alımı yapılan memurluklar arasındadır. Nispeten polisliğe göre biraz daha kolay olan bu memurluk, çok sayıda genç arkadaşlarımızın hayal ettiği meslek gurubunda yer alır. Fakat bekçilik mesleğine başvuran herkes, alınmamaktadır. Alımın yapılabilmesi için kişinin özverili bir şekilde fiziksel yeterlilik parkuruna çalışması gerekecektir. Fiziksel yeterlilik parkurunu da aşanlar, artık bekçi olmaya hazır hale gelirler.

Peki, sizde bekçi olmayı hayal ediyor musunuz? Eğer cevabınız evetse, size sadece kursumuza katılmanızı tavsiye edeceğiz. Çünkü zorlu bekçi parkur mülakatından Osmaniye bekçi parkur kursumuza katılıp başarıyla geçebilirsiniz. Siz de aramıza katılmak ve başarıya birkaç adım daha yaklaşmak istiyorsanız, irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Osmaniye PMYO Parkur Mülakatı Kursumuz

Polis Yüksek Meslek Okulu, polis olmak isteyenlerin alımını yapan üniversite kurumudur. Fakat alınan adayların tüm koşulları yerine getirmiş olmaları, sınavdan başarıyla geçmiş olmaları ve fiziksel parkur aşamasını en iyi şekilde tamamlamaları gerekecektir. Bizler Osmaniye PMYO parkur mülakatı ön hazırlık kursu olarak sizlere en iyi desteği profesyonel eğitmenlerimizin bulunduğu parkur ortamında disiplin içerisinde sağlamaktayız.

Kursumuza katılarak, Polis Meslek Yüksek Okulu tarafından düzenlenecek olan parkur mülakatını başarıyla tamamlayabilir, hayaliniz kurmuş olduğunuz polislik için dev bir adım atabilirsiniz. Hemen yetkililerimizi arayarak kursumuza katılmak istediğinizi belirtebilir, başarı için başlangıç yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.