Kırıkkale Parkur Hazırlık Kursu

Kırıkkale Parkur Hazırlık Kursu

Kırıkkaledeki Şubemizi Aramadan Kursa Kayıt Yapmayınız…

Kırıkkale‘nin Başarılı Hazırlık Kursu İçin 0546 770 00 21

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

Beden eğitimi spor Okulu’nun düzenlediği ve birçok alanda sınavların yapıldığı polislik, bekçilik ve diğer güvenlik ve koruma alanlarında özellikle de özel güvenlik, Özel Harekât alanlarında sınavları düzenleyen BESYO birçok alana eleman temin etmektedir. Alt yapısı gelişmiş parkurları ve birçok alanda birçok sporsal faaliyetin ana sponsoru kurucusu olan BESYO bu alanlarda da hizmet vermektedir.

Kırıkkale besyo parkur düzenlediği çeşitli sınavlarla efor ve spor gücüne dayalı parkurlarla eleman alımlarının yapılmasını sağlamaktadır. Sizlere alansal ve parkur aşamalarında destek sunan Kırıkkkale BESYO parkur geleceğe ve mesleğinize ulaşmanızı sağlıyor. Binlerce kişi arasında seçilmek ve bu parkurları başarı ile tamamlamak için bizlere iletişim bölümünden ya da telefonla ulaşmanız yeterli olmaktadır.

Kırıkkale PMYO Parkur

Disiplin ve düzenli çalışma programı ile parkur gelişimi ve çok aşamalı bir eğitimi bir arada toplayan çeşitli sınav ve mülakatların bir arada barındırdığı ve PMYO parkurlar kurs programlarının önemli parçalarıdır. Çalışma teknikleri ve birçok alanda yetiştirdiği hazırladığı eleman ve öğrencileriyle zorluk ve dayanıklılık isteyen sınavlara eleman yetiştiren ve veya parkurlar sizlere çeşitli aşamalarda destekler sunmaktadır.

Hedeflerinize ulaşmanız mesleğinizde kolayca ilerleye bilmeniz ve istediğiniz meslekte çabukça ulaşmanız için çeşitli kademelerde güç ve hız isteyen PMYO parkur kurslarımız sizleri bu alanda yetiştirmektedir. Kırıkkale PMYO parkur kursu sizlere gelecekte yapmak istediğiniz mesleğin kapılarını sonuna kadar açmaktadır.

 Kırıkkale PÖH Parkur

Bu parkur polis akademileri, özel harekât timleri, bekçilik ve ayrıca polislik için çeşitli aşamalardan oluşan evreleri ve sınavları bir arada toparlayan bedensel verilerle ve eforla aşılması gereken çeşitli kademeli sınavların oluşturduğu bir parkurdur. Özellikle erkek polis ve bayan polis adaylarının hızlarını denedikleri ve bazı aşamalarda değişikliklere uğrayan hız prosedürlerine uyum sağlamalarına destek oluyoruz. Saniye ve dakika hızıyla bitirilmesi gereken oldukça zorlu olan bu parkuru Kırkkale pöh parkur olarak sizlere çok daha başarılı bir şekilde tamamlamanız için eğitmenlerimiz ile düzenli ve disiplinli bir program uygulamaktadır.

Kırıkkale Bekçi Parkur

Son dönemlerin en ideal ve en fazla meslek alımı yapan bekçilik mesleğine sizleri hazırlayan özel programları sayesinde parkurları hızlı ve disiplinli güç kaybetmeden ve dayanıklılıkla bilmenizi sağlayan çok önemli bir parkurdur.

Alanında ödüllü ve deneyimli eğitmenlerimiz ile bekçilik parkurda sizlere birçok aşama ve kademeden oluşan sınav ve mülakatları aşmanız konusunda rehberlik ediyoruz. Sizlere verdiğimiz tüm destek ve yardımlarınızla sizleri geleceğe hazırlıyoruz, bu meslekler güce ve dayanıklılığa dayalı önemli mesleklerdir.  Kırıkkale Bekçi Parkur  kurs eğitmenlerimiz ve kurs programlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için bizi arayabilirsiniz.

Kırıkkale POMEM Parkur

12 metre ağırlık taşıma, 5 metre sağlık toplu, engel altından ve üstünden geçme, sıçrama tahtasının beşte birinden fazlasını yukarı çıkma, çok çeşitli aşamalardan oluşan ve buna bağlı puanlama ve alınan puanın %50 1’i açması gibi seçeneklerin ve aşamalarını olduğu POMEM parkur sizleri zorlu sınavlara hazırlıyor! Sınav ve mülakat ve gerek erkek gerek bayan adayların parkurları anlamaları ve güç ve eforlarını doğru zamanda ve doğru yerde kullanmalarını sağlayan özel eğitim alanında önemli parkurlardan biridir. Kırıkkale POMEM parkur sizlere hız, engel atlama, aşma, tırmanma ve bunları yaparken de güç ve dengeyi kullanmayı öğretiyoruz.

Parkurlar zorlu ve aşamalı sınavlardan oluşan seçmeli bir sistemdir. Kademeli olarak tamamlandıkça diğer aşamaya geçilebilmektedir. O sebeple bu aşamaları ve bu aşamalarda nasıl bir teknik kullanılması gerektiğini sizlere teknik olarak öğretiyoruz. Sizde bu parkurları bizimle başarı ile aşmak istiyorsanız biz buradayız!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.