İstanbul Avcılar Parkur Hazırlık Kursu

İstanbul Avcılar Parkur Hazırlık Kursu

İstanbuldaki Avcılar Şubemizi Aramadan Kursa Başlamayın..

İstanbul Avcılardaki Kursumuz İçin Arayabilirsiniz 0546 770 00 21

     

İstanbul Avcılar Parkur Hazırlık Kursu

İstanbul Avcılar Parkur Hazırlık Kursu olarak uzun zamandan beri faaliyet sürdürüyoruz. İstanbul’un diğer ilçelerine yönelik verdiğimiz hizmetlerin tamamı aynı kalite ve yoğunlukta Avcılar için de verilmektedir. Avcılar’da oturup veya öğrencilik yapıp pomem başta olmak üzere diğer sınavlara katılmak ve kazanmak isteyen öğrencilere büyük ve önemli yardımda bulunuyoruz.

İstanbul Avcılar POMEM Kursu olarak Polis Akademisi Başkanlığı’nın düzenlediği mülakatlarda öğrencilerin başarılı puanlar almasını sağlıyoruz. Kursumuzdaki parkur POMEM parkurunun aynısıdır. Bu nedenle kursumuza kayıt yaptıran öğrenciler POMEM parkurunun aynısıyla sınavlara hazırlanma olanağına kavuşmaktadırlar. Bu ise başarı yüzdelerini arttırmaktadır.

Kursumuzdaki eğitmenlerin profesyonel ve pomem parkuru konusunda yeterli düzeyde teknik bilgi ve donanıma sahip öğretmenler olması da öğrencilerin taktiksel düzeyde bu sınavlara en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamaktadır.

İSTANBUL AVCILAR BESYO KURSUYUZ

Firmamız aynı zamanda bir İstanbul Avcılar BESYO kursu firmasıdır. İstanbul Üniversitesi, Marmara Üniversitesi ve diğer devlet üniversiteleri ile özel üniversitelerin BESYO sınavlarında yapılan mülakatlara öğrencilerin en iyi şekilde hazırlanmasını sağlıyoruz.

Öğrencilerimiz parkurlarımız sayesinde bu sınavları yüksek bir yüzde ile kazanabilmektedirler. Başarılı birçok öğrencinin başarısının arkasında hazırlık kursumuzun olduğu bilinmektedir. Besyo parkuru eğitimi konusunda uzman öğreticilerimiz sayesinde siz de BESYO sınavlarında istenilen puanları rahatlıkla alabilirsiniz.

İnternet sitemize başvurarak hazırlık kursumuz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Hazırlık kursu fiyatlarımız ve kayıt koşullarımızı öğrenebilir ve arzu ederseniz bizimle iletişim kuracak telefonlarımızı internet sitemizden öğrenebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.