Diyarbakır Pomem Parkur


Adres: Yeni Diyarbakır Anadolu Lisesi , Ofis İstasyon. Demirok Düğün Salonu yanında

Telefon: 0539 764 03 47
instagram hesabımız : Parkur Eğitmenim

2022’deki Kazanan Adaylarımız Aşağıdadır.

Diyarbakır’da Bu Yıla Kadar En Çok Kazandıran Kurs Olma Özelliğiyle Sizlere Kanıtlar Sunan Mahsun Üçdağ Hocamız Sizleri Kursuna Beklemekten Onur Duymaktadır. Aynı Zamanda Kendisi TÜRKİYE’de 72 Şubesi Bulunan Türkiyenin En İyi Hocası Ünvanına Sahiptir.

Öyle Bir Kurs Düşününkü Herşeyi Belgeli ve Başarısını Yalan Vaatlerle Vermeyerek Kazanan Olsun…

     

 


 26.Dönem kazananlar

Polis olmak ülkemiz gençlerinin büyük bir kısmının hayallerini süslemektedir Bu kendisini belli eden ve bir gerçektir. Polis olmak meslek riski ve zorluğuna rağmen özünde asayiş ve suçluyu yakalama barındırması ve güvenlik açısından önemi bu mesleğe talebin her geçen gün daha da artmasına neden olmaktadır.

Bu noktadan hareketle yazılı polis olmak için yazılı sınavı geçen adayların bir de geçmeleri gereken fiziki yeterlilik testi bulunmaktadır. Bu tamamı ile fiziğinizle alakalıdır. Bunda esas çevik ve atletik yapınız ve bedensel gücünüz belirleyici konumdadır. Polis olmak için Diyarbakır Pomem Parkuru geçmeniz ve en az 60 puan almanız şarttır. Zorlu etaplardan oluşan Diyarbakır Pomem Parkur erkeklerde 60 saniye ve altında bayanlarda 60 saniyenin altında tamamlayanlar 100 tam puan alarak çok büyük bir başarı elde ederler ve hemen hemen polis olmayı da garantilemiş olurlar.

Her ne surette olursa olsun başarılı olmak için Diyarbakır Pomem Parkuru erkeklerde 60 kadınlarda 60 saniyede tamamlamak gerekmektedir. Bu sınavdan geçilmesi için şarttır. Bunu baz alan kursumuz bu kriterlerin geçilmesi için birebir ve uygulamalı sahada eğitim vermektedir.

Parkur Talimatları Nelerdir?

Polis olmak isteyen adaylarca toplamda 7 etap ve 70 metreden oluşmaktadır. Start çizgisi ile ağırlık taşınmasının son unda 27 metre uzunluk ve 14 metre en sağlık topu etabı ile bitiş çizgisi mesafesi 29 metredir. Adaylara ilk olarak jimnastik sıçrama tahtası ile başlamakta, lastik içerisinden geçmek ile devam etmektedirler. Bunun yanında ağırlık taşıma etabı, sağlık topuna dokunma, düz takla hareketi slalom koşu, engel etabı gibi çok zorlu etaplardan geçmeleri gerekmektedir. Bu etapların hepsi yapılması gerekmekte olup herhangi bir etabın yapılmaması alinde elenmiş sayılmaktadır.

Biz ve Hizmetlerimiz

Adaylar için sınava ek olarak fiziki yeterlilik gerekmektedir. Çok zorlu ve karmaşık olan bu sınavın aşılmasında sınav ölçütleri ile birebir olan parkurumuzda deneyimli hocalarımız gözetiminde yapılmakta ve am başarı elde edilene kadar aralıksız sürdürülmektedir. Her şey birebir aynı ve sınavdan önce hissedilmesi ve adayın konsantre olmasının sağlaması hedeflenmektedir.

 

Diyarbakır Kadın Seanslarımız
Diyarbakır
Erkek Seanslarımız
Yeni Diyarbakır Anadolu Lisesi
Sözlü Mülakat Bilgilendirme

 

Survivor Çalışmalarımız 🙂
Diyarbakırda Bizim Üzerimize Oynanan Hain Rakip Kurs Oyunları
Diyarbakırda Sözlü Mülakat Çalışmalarımız
Sözlü Mülakat Kitaplarımız ile Çalıştırıyoruz.

Adres: Yeni Diyarbakır Anadolu Lisesi , Ofis İstasyon. Demirok Düğün Salonu yanında

Telefon: 0539 764 03 47
instagram hesabımız : Parkur Eğitmenim