Cimbom’da yeni tehlike!

Cimbom’da yeni tehlike!

Yöneticiler ve Fatih Terim’in koronavirüs kapmasıyla sıkıntılı günler geçiren Galatasaray tehlike ile bir kez daha yüzleşti. Sarı-kırmızılı ekipten yapılan açıklamada, oyuncular, teknik ekip ile performans, sağlık, idari ve destek kadrolarındaki tüm çalışanlara Kovid-19 PCR testi yapıldığı ve testin sonucunda performans ekibindeki bir yardımcı personelde koronavirüs tespit edildiği bildirildi. Bu gelişmenin ardından, Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Futbol Federasyonu Sağlık Kurulunun pozitif vaka tespiti sonrası izolasyon, tedavi ve takip protokolleri devreye sokularak takımın antrenmanları 6 gün süreyle durduruldu.
Hafta başında idmanlara başlayan Galatasaraylı oyuncular dün itibarıyla yeniden evlerine kapandı. 6 gün izolasyon kurallarını uygulayacaklar ve bu süre sonrasında Covid 19 PCR testleri tekrar edilecek. Çıkacak sonuca göre idmanların yeniden başlayıp başlamamasına karar verilecek.
Galatasaray Kulübü, önceki akşam gece 01.23’te bir yardımcı personelde pozitif vakaya rastlandığını duyurdu. Bahsedilen kişinin ismi açıklanmazken bu kişi ile yakın teması olan tüm oyuncularla gecenin geç saatinde de olsa bağlantı kuruldu ve uyarı yapıldı.
Koronavirüs sürecinde rekabeti bir kenara bırakan kulüpler, Galatasaray’da bir kişinin pozitif çıkmasının ardından arka arkaya xnxx porno izle mesajlar yayınladı. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’un başta birçok kulüp birlikte TFF’de “Geçmiş olsun” mesajı paylaştı..

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.