9 C
İstanbul
Salı, Şubat 18, 2020
Ana Sayfa PARKUR KURSLARI İstanbul Üsküdar Parkur Hazırlık Kursu

İstanbul Üsküdar Parkur Hazırlık Kursu
İstanbul Üsküdardaki Şubemizi Aramadan Kursa Yazılmayın … 

İletişim 0546 770 00 21

İstanbul Üsküdar Pomem Kursu

olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Tecrübeli ve donanımlı eğitici kadrosuna sahibiz. Hazırlık kurslarımızda eğitim alan öğrencilerimizin en iyi şekilde sınavlara hazırlanmasını sağlıyoruz. Bunu sağlamak için en ideal parkur ve çalışma alanları oluşturuyoruz. Çalışma salonlarımız profesyonel olarak dizayn edilmiş ve hazırlanmış salonlardır.

POMEM mülakatlarında öğrencilerimizin başarılı olması için ihtiyaç duydukları tüm taktiksel ve kondisyon çalışmalarını eksiksiz olarak yapıyoruz ve öğrencilerimizin sınavlara tam olarak hazırlanmasını sağlıyoruz.

İstanbul’da bulunan hazırlık kursları arasında gerek parkurlarımızla gerek eğitici kadromuzla en iyi kurslardan birisiyiz. Kurslarımızın ısınma ve soğutma sistemleri öğrenci ve çalışan sağlığını koruyucu nitelikte olup salonumuzun genel sportif aktivitelere uygunluğu en üst düzeydedir.

Bu nedenle spor salonlarımıza kayıt olup da eğiticilerimiz tarafından verilen derslere eksiksiz olarak katılan ve yeterli düzeyde eğitimlerini tamamlayan öğrencilerimizin katıldığı POMEM gibi sınavlarda başarılı olması kaçınılmazdır.

En İyi BESYO Kursuyuz

Hazırlık kursumuz aynı zamanda en iyi İstanbul Üsküdar BESYO kursu olarak faaliyet göstermektedir. İstanbul’da bulunan bütün üniversitelerin BESYO sınavlarına yönelik olarak en uygun parkuru hazırlık kursumuzda bulabilirsiniz.

Daha önce BESYO sınavlarına girmiş veya henüz yeni girecek bütün öğretmen adaylarının kursumuza başvurması ve uzman eğiticilerimizden gerekli parkur eğitimlerini alması gerekmektedir.

Uzman eğiticilerimiz BESYO parkurlarında öğrencilerin başarılı olması için gerekli olan tüm teknik bilgi ve donanıma sahip kişilerdir. Eğiticilerimizden alacağınız eğitimler sayesinde BESYO sınavlarını kazanmakla kalma aynı zamanda arzu edilen puanı fazlasıyla alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

2019 Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Besyo Özel Yetenek Sınavı

2019 alanya üniversitesi besyo özel yetenek sınavı kılavuzunu görüntülemek için tıklayınız 2. GENEL HÜKÜMLER 1) Özel Yetenek Sınavı sonucu yükseköğretim programlarına yerleştirme işlemine alınacak tüm adaylar, 2019-YKS...

2019 Ardahan Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Besyo Özel Yetenek Sınavı

2019 ardahan üniversitesi besyo özel yetenek sınavı kılavuzunu görüntülemek için tıklayınız ÖYES ADAY KABUL KOŞULLARI Madde 5: Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Özel Yetenek Sınavına başvuracak adaylarda aranan...

2019 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Besyo Özel Yetenek Sınavı

2019 sivas üniversitesi besyo özel yetenek sınavı kılavuzunu görüntülemek için tıklayınızı GENEL BİLGİLER Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu üç bölümde eğitim vermektedir. Bunlar; 1- Beden...

2019 Muş Alparslan Üniversitesi Besyo Yetenek Sınavı Kılavuzu

2019 muş üniversitesi besyo özel yetenek sınavı kılavuzunu görüntülemek için tıklayınız ÖN KAYIT ŞARTLARI VE BAŞVURU KOŞULLARI  Yüksekokulumuza sınav başvurusu yapacak adaylardan kayıt ücreti alınmayacaktır. ...

Recent Comments