Aksaray Parkur Hazırlık Kursu

Aksaray Parkur Hazırlık Kursu

Aksaraydaki Şubemizi Aramadan Kursa Kayıt Yapmayınız…

Aksaray’ın Başarılı Hazırlık Kursu İçin 0546 770 00 21

2019’daki Kazanan Adaylarımıza Aşağıdaki Linke Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

26.Dönem kazananlar

BESYO ülke çapında çeşitli alanlarda efor ve fiziki dayanıklılığa dayalı mülakat ve sınavlarla eleman alımı kursları düzenlemektedir. Besyo’nun düzenlediği bu kurslarda polislik, bekçilik, Özel Harekât ve bu türlü özel güvenlik gibi türden mesleklere eleman alımı sağlanmaktadır. Aksaray BESYO parkur sizlere hizmet sunan sınavlarda ve çeşitli aşamalarda sizlere destek veren uzman ve eğitimli kadrosuyla hizmete hazırdır. Parkurlarımız, düzenlemelerimiz, eğitmenlerimiz ile günümüz teknolojilerini kullanarak sizleri önünüzdeki zorlu sınavlara hazırlıyoruz. Sınavlarda rakiplerinizin bir adım önüne geçmek fark atmak ve başarı ile tamamlamanız için sizlerin yanındayız.

Aksaray POMEM Parkur

Parkurlar içerisinde en zorlu ve aşamaları ve hız bakımından en fazla efor sarf etmeyi gerektiren POMEM parkurdur. Bu parkur çeşitli aşamalardan oluşmaktadır. 12 metre ağırlık taşıma, 5 metre sağlık topu, engel altından üstünden atlama ve geçme, sıçrama tahtaları ve bunları çıkmasıyla çeşitli kademelerinde ölçüldüğü buna bağlı puanlamaların verildiği bir parkurdur. POMEM parkur sizleri zorlu sınavlara hazırlarken sınav ve mülakat için gerekli bilgi ve detayları da sizlere kazandırmaktadır. Aksaray POMEM parkur sizleri polislik, bekçilik gibi zorluğu ve aşamalı mesleklere hızlı bir şekilde hazırlamakta ve bunların alımları yapılırken uygulanan sınavları başarı ile geçmeniz için sizlere öncülük etmektedir.

 Aksaray PMYO Parkur

Polislik gibi özel ve kutsal bir mesleğe hazırlayan ve bu aşamada sizlere mülakat ve sınavlarda destek sunan parkur, çeşitli kademeli sınavların oluşturduğu çok aşamalı bir parkurdur. Özellikle polislik, Özel Harekât, bekçilik gibi mesleklerde hız ve gerekli prosedürleri aşmanız için sizlere destek olmaktadır. Saniyelerin ve dakikaların çok şey fark ettirdiği ve zorlu olan bu parkurda Aksaray pöh parkur olarak sizlere başarılı bir sınav vermenizi sağlamaktadır. Aksaray pöh parkur sizlerin eğitmenlerimiz ile düzenli ve disiplinli bir programla parkurları ve sınavları aşmanızı sağlamaktadır.

Aksaray Bekçi Parkur

Meslek olarak bekçilik mesleğini seviyorsanız, bu mesleği kazanmak ve bu meslekte başarılı olup bu şekilde yol almak istiyorsanız sizleri Aksaray bekçi parkur tesislerine bekliyoruz. Son dönemlerin mesleklerinden ve yeniden gündeme gelen mesleklerden olan bekçilik birçok alanda ve birçok sektörde artık aranan bir meslek grubu haline gelmiştir. Polis, özel harekât ve bekçilik gibi birçok alanları ve sınavları kapsayan bekçi parkur bu alanda aşamalı bir program uygulamaktadır.

Aksaray bekçi parkur sınavlar ve mülakatlarda sizlere yardım ve destek sunmaktadır. İletişim bölümünden bizlere ulaşabilir, kurslarımız ve kurs saatlerimiz hakkında bilgiler alabilirsiniz. Kurslarımızda bulunan ödüllü eğitmenlerimiz ve bu öğretmenlerimizin sizlere sunduğu kurs programlarımızdan kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek, iletişim sağlamak!

 Aksaray Pöh Parkur

Bekçilik, polis akademileri, özel harekât timleri ve ayrıca polislik mesleğinde yükselmek için çeşitli kademeler ve aşamalardan geçerek sınav ve mülakatlara katılarak Aksaray pöh parkur tamamlayıp istediğiniz mesleğe ulaşabilirsiniz. Erkek veya bayan polis adaylarının hızlarını ve kapasitelerini denedikleri belirli prosedürlerine göre çeşitli aşamalardan geçtikleri bir parkurdur. Saniye, dakika ve aşama, aşama bir parkurdan diğer parkuruna geçiş sağlanabilen başarılı bir şekilde parkuru tamamlamak konusunda yardımcı olan eğitmenlerimiz ile birlikte düzenli ve aralıksız disiplinli bir çalışma programı ile çalışmaktasınız.

Çalışma programının sonunda katılacağınız tüm parkur ve mülakatlarda üstün başarı elde etmektesiniz. Kurs programlarımıza katılım sağlamak ve bu konuda gereken destekleri almak için bizlere telefon ya da site üzerinden ulaşabilirsiniz. Kayıt formu ve gereken bilgiler verildikten sonra sizlere hızlıca geri dönüş yapılmaktadır. Sizlerin kurs programları düzenlenmekte ve sizlere bilgi verilmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.