İstanbul Ümraniye Parkur Hazırlık Kursu

İstanbul Ümraniye Parkur Hazırlık Kursu

İstanbul Ümraniyedeki Şubemizi Aramadan Kursa Yazılmayın … 

İletişim 0546 770 00 21

İstanbul Ümraniye Pomem Kursu firmamız, İstanbul’da faaliyetlerini sürdürmektedir. İstanbul’un bütün ilçelerine yönelik olarak hazırlık kursu hizmetleri sunmaktayız. Hazırlık kurslarımızda İstanbul’un en iyi eğiticileri görev yapmaktadır. Alanında uzman ve eğitimini verdikleri parkur konusunda yeterli teknik bilgi ve donanıma sahip çalışanlarımız, eğitimli öğretmenlerden oluşmaktadır.

Hazırlık kursumuza başvuran ve kaydını yaptıran öğrencilerimiz Polis Meslek Yüksek Okulları’nın müfredatına uygun olarak hazırlanmış hazırlık parkurlarında eğitimlerini yapmaktadırlar.

Bu parkurlar mülakatlarda çıkan parkurların birebir aynısı olduğundan öğrencilerimiz sınavlara gerçek mülakat ortamında hazırlanma şansı bulmaktadırlar. Bu sayede sınav heyecanı gibi olumsuz duygularla başetmek konusunda da yeterli bir olgunluk düzeyine ulaşarak eğitimlerini tamamlamaktadırlar.

İstanbul’un en uygun fiyatlı hazırlık kursu olarak öğrencilerimize uzman eğiticilerimizle sınavlara hazırlamaya devam ediyoruz. Polis olmak isteyen adayların kursumuza başvurarak bu kaliteli hazırlık sürecini bizimle elde etmeleri mümkündür.

ÜMRANİYE BESYO KURSU

Firmamız aynı zamanda bir BESYO kursudur. Bu nedenle İstanbul Ümraniye BESYO Kursu olarak da öğrenci müracaatlarını kabul ediyor ve kayıtlarını gerçekleştiriyoruz. Kursumuza kayıt olmak için ve aktif ve başarılı BESYO kursu hizmetlerimizi satın almak için internet sitemizden adreslerimizi alabilirsiniz. Telefonlarımızdan firmamızı arayarak da bizimle irtibata geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kursumuzda BESYO hazırlık kursu üniversitelerin müfredatına uygun olarak hazırlanmış parkurlarda verilmektedir. Bu nedenle diğer hazırlık kurs hizmetlerimizdeki gibi üstün performansa ulaşmış öğrencilerimizin sayısı hayli fazladır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    açık adrese nereden bakacagız